chrome firefox opera safari iexplorer

12 фільмів на тему «Boys Don't Cry», Львів

Дата події:31 березня 2011 о
Місце події:Львів, WIZ-ART
Більше про подію:

31 березня о 19:00 та 21:00 у Львові відбудеться кінопоказ фільмів, які розкажуть про силу і чутливість, стійкість і ніжність, страх і мужність тої половини людства, яка ніколи не плаче.

Глядачі побачать емоційні і зворушливі фільми, які витончено і з усмішкою передають всі відтінки чоловічого світу гормонів, футбольного фанатизму і відданої дружби.

В програмі короткометражка Александра Ґельнера про мутації в чоловічому організмі під назвою «Хвилина Статевої Зрілості», альтернатива дорослої відповідальності в «Затягнутій Вагітності» Пйотра Левандовскі, сатира на боксерські поєдинки в фільмі «Рокі VI» культового режисера Акі Каурісмякі.

Загалом 12 короткометражок з 7 країн світу: Великобританії, США, Німеччини, Канади, Нідерландів, Швеції та Фінляндії.

Докладніше про подію – тут 

Джерело: zaxid.net

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі