chrome firefox opera safari iexplorer

16 вересня. Поетичний марафон

Дата події:16 вересня 2014 о 19:00
Місце події:Музей-квартира П. Тичини у Києві
Більше про подію:

16 вересня 2014 року — у День пам"яті Павла Григоровича — відбудеться вже традиційний у цей день Поетичний марафон, у форматі якого серед інших поезій кожен учасник повинен прочитати свій улюблений вірш Павла Тичини.

Цього року ми пропонуємо такий формат марафону. Кожен учасник читає парну кількість віршів (виступ може тривати не більше 5 хвилин) — половина — вірші Павла Тичини, й половині поезій — власні, чи іншого улюбленого автора.

Порядковість виступів буде визначена у незвичний спосіб рівно 16 вересня о 19.00, на початку Поетичного марафону.

Ми маємо намір видати в електронному варіанті збірку поезій, які в цей день лунатимуть на нашому марафоні, тому просимо всіх учасників принести тексти своїх віршів.

Охочі зможуть на звичних умовах счастувати музейну каву.

Тривалість Поетичного марафону — від 19.00 до 21.00.

Охочі взяти участь у марафоні можуть зголошуватися на стрінці: https://www.facebook.com/events/1559230597633723/?context=create&source=49

2 липня

Інші дати
Ольга Олійник
1925 – український радянський математик. Перша радянська жінка, котра у 29 років стала доктором фізико-математичних наук.
Розгорнути
Володимир Правдич-Немінський 
1879 – український фізіолог, електрофізіолог, нейрохімік. Уперше зареєстрував електричну активність головного мозку тварини та класифікував записані хвилі (нині це називають електроенцефалограмою).
Розгорнути
Народився Володимир Александров
(1825, с. Бугаївка, Харківська область – 1894) – український письменник, музикант, фольклорист, краєзнавець, доктор медицини. Автор оперети «За Немань іду», збірок поезій та перекладів, зібрав та опублікував «Народний пісенник з найкращих українських пісень».  
Ти несись, мій спів, з мольбою, В небо відлітай. І на тихую розмову Вийди, мила в гай. А в гаю гримить, стихає Пісня солов'я, Тож він милу викликає, Молить, як і я. (Володимир Александров)
Розгорнути
Народився Михайло Спіров
(1892, Росія – 1973) – український вчений-анатом, лімфолог. Праці (понад 60) присвячені дослідженню лімфатичної системи, вивченню будови центральної нервової системи, питанням тератології, методиці викладання анатомії та її історії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі