chrome firefox opera safari iexplorer

70-ліття літературної премії імені Павла Тичини

Дата події:02 квітня 2013 о 17:30
Місце події:Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини в м. Києві
Більше про подію:

У квітні 2013 року виповнюється 70 років від дня заснування літературної премії імені Павла Тичини.

Цьогоріч лауреаткою стала поетеса Тетяна Крижанівська за книгу поезій «Золоті поля».

2 квітня 2013 року у Літературно-меморіальному музеї-квартирі Павла Тичини в м. Києві о 17.30 розпочнеться літературний вечір поетеси.

Журнал «Всесвіт», який видав цю книгу, поети, друзі, літературні критики говоритимуть про лауреатку. Авторка читатиме свої поезії.

Музика, що супроводжуватиме цю зустріч, воістину підтвердить тичинівську музичність у поезіях Тетяни Крижанівської.

2 липня

Інші дати
Ольга Олійник
1925 – український радянський математик. Перша радянська жінка, котра у 29 років стала доктором фізико-математичних наук.
Розгорнути
Володимир Правдич-Немінський 
1879 – український фізіолог, електрофізіолог, нейрохімік. Уперше зареєстрував електричну активність головного мозку тварини та класифікував записані хвилі (нині це називають електроенцефалограмою).
Розгорнути
Народився Володимир Александров
(1825, с. Бугаївка, Харківська область – 1894) – український письменник, музикант, фольклорист, краєзнавець, доктор медицини. Автор оперети «За Немань іду», збірок поезій та перекладів, зібрав та опублікував «Народний пісенник з найкращих українських пісень».  
Ти несись, мій спів, з мольбою, В небо відлітай. І на тихую розмову Вийди, мила в гай. А в гаю гримить, стихає Пісня солов'я, Тож він милу викликає, Молить, як і я. (Володимир Александров)
Розгорнути
Народився Михайло Спіров
(1892, Росія – 1973) – український вчений-анатом, лімфолог. Праці (понад 60) присвячені дослідженню лімфатичної системи, вивченню будови центральної нервової системи, питанням тератології, методиці викладання анатомії та її історії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі