chrome firefox opera safari iexplorer

Акція «Музейний туризм»

Дата події:05 липня 2013 о 11:00
Місце події:Музей-квартира Павла Тичини в Києві
Більше про подію:

Щоразу тісніше переплітаються у своїй діяльності музеї України та туристичні компанії, що пропагують внутрішній туризм. І однім, й іншим працювати цікаво, хоча нелегко, бо споживач послуг (у хорошому розумінні цього слова) стає вибагливішим, вимагаючи не лише нових вражень, а й нової цікавої інформації, часто — інтелектуальної.

5 липня 2013 року з 11.00 до 17.00 Музей-квартира Павла Тичини в Києві проводить акцію «Музейний туризм», щоб представники туристичних компаній могли відвідати музей, ознайомитися з його роботою, зрозуміти особливість саме цього музейного осередку та вирішити яким чином вони можуть «вплести» цей прекрасний самобутній музей у свої туристичні маршрути.

Cподіваємося, що для багатьох компаній таке вкраплення літературно-меморіального музею-квартири Павла Тичини буде оригінальною родзинкою у їх діяльності та знайде вдячний відгук у туристів.

Умови участі в акції:

  • зі сторони туристичних компаній — лист-пропозиція про співпрацю із зазначенням адреси сайту та інших контактів:
  • зі сторони музею — безоплатне відвідування музею для представника туристичної фірми та надання повної інформації про діяльність музею.

Додаткова інформація за тел. 234-43-27.

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі