chrome firefox opera safari iexplorer

Акція «Незаконне будівництво на Театральній: дій або заплатиш! »

Дата події:08 квітня 2011 о 13:00
Місце події:Біля входу КМДА
Більше про подію:

У п`ятницю, 8 квітня, о 13:00 біля входу до Київської міської державної адміністрації активісти Громадянської служби «Свідомо» та ініціативи «Кияни проти руйнації Києва» розпочнуть акцію протесту з вимогою негайно зупинити незаконне будівництво над метро «Театральна».

Активісти пропонуватимуть перехожим написом, малюнком чи юридичним зверненням підштовхнути голову КМДА Олександра Попова до дій.

«У Вагіфа Алієва давно немає дозволу на будівництво. Минулого тижня суд забрав в нього землю під забудовою, повернув її київській громаді. Але забудова триває при повній бездіяльності влади. Коли забудовник все закінчить, він скаже: Давайте мені компенсацію за знесення. І влада заплатить йому. Тобто віддасть гроші киян-платників податків, які могли б піти на ремонт доріг та будинків, озеленення міста, відновлення бюветів — набагато важливіші речі», — пояснює мотив акції активіст "Громадянської служби «Свідомо» Євген Карась.

Приєднуйтеся, бо це наші з Вами гроші та наша земля.

Минулого тижня сотні киян відгукнулися на заклик Віктора Януковича повідомляти його про варварські будівництва. Вони сфотографувалися під будівельним краном над метро, тримаючи в руках табличку «Тут має бути сквер». Якщо Олександр Попов не почує людей, протест буде перенесено Адміністрацію президента.

Більше про забудову – тут.

Громадянська служба «Свідомо»
Єгор Соболєв — 050-351-81-41, Євген Карась — 066-048-66-03

«Кияни проти руйнації Києва»: Наталія Мусієнко — 067-466-28-81

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі