chrome firefox opera safari iexplorer

Акція «Подаруй українську книжку». Крок 14-й. Читає Городище

Дата події:02 вересня 2012
Місце події:Чернігівська обл., Бахмацький р-н, с. Городище, вул. Шевченка, 1а, Сільська бібліотека.
Більше про подію:

Цього разу ми збираємо книги для бібліотеки села Городище поблизу гетьманської столиці на Чернігівщині (Бахмацький район).

Україна читає. Україна пізнає.
Мудра нація – багата країна!

Подробиці акції
Почати легко!
Село Городище, неподалік гетьманської столиці – міста Батурина, має 2 бібліотеки: сільську та шкільну. Шкільна більш-менш наповнена літературою за шкільною програмою. Фонд сільської бібліотеки дуже бідненький, книжки для дітей вже зачитані й перечитані, останнє поповнення було у березні цього року – надійшло з десяток книжок наукового змісту. Найбільше читачам не вистачає художньої літератури.

Сільська бібліотека зустрічає подорожніх у затишку ялинок. Старенька… десь років 130, відколи народилася… але ще досі запрошує до себе в гості охочих читати, пізнавати, навчатися. Про це свідчать і дитячі книжки на полицях, що вже перечитані сотні разів. Від цього приємно, від цього хочеться привезти цілу вантажівку нових книжок…

Подаруймо дітям цікавий і захопливий початок шкільної пори з новими героями, а дорослим –затишні осінньо-зимові вечори з улюбленою книжкою!

• Як я можу долучитися?

Змінит и світ легко – зроби перший крок в акції «ПОДАРУЙ УКРАЇНСЬКУ КНИЖКУ»: даруй художню або наукову книгу українською мовою Городищенській бібліотеці під час кожних відвідин села!

• Для цього:

1. Придбай або вибери зі своєї полиці хорошу сучасну книгу українською мовою для будь-якого віку, що була б цікавою тобі чи твоїм дітям.
2. Якщо обрати таку книгу важко або ти хочеш, щоб твій подарунок був не лише цікавим і корисним, а й вкрай потрібним – звернись за порадою до організаторів.
3. Під час наступних відвідин села Городище – подаруй книгу сільській бібліотеці або передай книгу іншим зручним для тебе способом (через організаторів, поштою, замовивши в інтернет-книгарні). А ще краще – гайда разом на відкриття ЧОТИРНАДЦЯТОГО кроку!

Контакти організаторів:
Вікторія Афанасьєва (м. Київ), координатор проекту «УКРАЇНА ЧИТАЄ». Тел. 093 833 533 7, е-скринька: Ukraine.reads@ukr.net
Денис Новойдарський (м. Харків), ініціатор чотирнадцятого Кроку Акції «Подаруй українську книжку». Тел. 097 294 755 8.

28 лютого

Інші дати
Народився Памфіл Юркевич
(1826,с .Ліпляве Черкаська область – 1874) – український філософ і педагог. Автор «філософії серця» - вчення про людину як вільну, індивідуальну, конкретну й відповідальну істоту.
«…Розум править, кермує, панує, але серце породжує. Із глибини духа породжується любов». (Памфіл Юркевич)
Розгорнути
Народився Сергій Борткевич
(1887, с.Артемівка Харківсьа область – 1952) – український композитор, піаніст та педагог.
Розгорнути
Народився Степан Турчак
(1938, с.Мацьковичі, Польща -1988) - український диригент. Перший постановник творів українських композиторів, зокрема опер «Мамаї» і «Ярослав Мудрий», балетів «Камінний господар» і «Ольга».
Розгорнути