chrome firefox opera safari iexplorer

Акція «Подаруй українську книжку». Крок 14-й. Читає Городище

Дата події:02 вересня 2012
Місце події:Чернігівська обл., Бахмацький р-н, с. Городище, вул. Шевченка, 1а, Сільська бібліотека.
Більше про подію:

Цього разу ми збираємо книги для бібліотеки села Городище поблизу гетьманської столиці на Чернігівщині (Бахмацький район).

Україна читає. Україна пізнає.
Мудра нація – багата країна!

Подробиці акції
Почати легко!
Село Городище, неподалік гетьманської столиці – міста Батурина, має 2 бібліотеки: сільську та шкільну. Шкільна більш-менш наповнена літературою за шкільною програмою. Фонд сільської бібліотеки дуже бідненький, книжки для дітей вже зачитані й перечитані, останнє поповнення було у березні цього року – надійшло з десяток книжок наукового змісту. Найбільше читачам не вистачає художньої літератури.

Сільська бібліотека зустрічає подорожніх у затишку ялинок. Старенька… десь років 130, відколи народилася… але ще досі запрошує до себе в гості охочих читати, пізнавати, навчатися. Про це свідчать і дитячі книжки на полицях, що вже перечитані сотні разів. Від цього приємно, від цього хочеться привезти цілу вантажівку нових книжок…

Подаруймо дітям цікавий і захопливий початок шкільної пори з новими героями, а дорослим –затишні осінньо-зимові вечори з улюбленою книжкою!

• Як я можу долучитися?

Змінит и світ легко – зроби перший крок в акції «ПОДАРУЙ УКРАЇНСЬКУ КНИЖКУ»: даруй художню або наукову книгу українською мовою Городищенській бібліотеці під час кожних відвідин села!

• Для цього:

1. Придбай або вибери зі своєї полиці хорошу сучасну книгу українською мовою для будь-якого віку, що була б цікавою тобі чи твоїм дітям.
2. Якщо обрати таку книгу важко або ти хочеш, щоб твій подарунок був не лише цікавим і корисним, а й вкрай потрібним – звернись за порадою до організаторів.
3. Під час наступних відвідин села Городище – подаруй книгу сільській бібліотеці або передай книгу іншим зручним для тебе способом (через організаторів, поштою, замовивши в інтернет-книгарні). А ще краще – гайда разом на відкриття ЧОТИРНАДЦЯТОГО кроку!

Контакти організаторів:
Вікторія Афанасьєва (м. Київ), координатор проекту «УКРАЇНА ЧИТАЄ». Тел. 093 833 533 7, е-скринька: Ukraine.reads@ukr.net
Денис Новойдарський (м. Харків), ініціатор чотирнадцятого Кроку Акції «Подаруй українську книжку». Тел. 097 294 755 8.

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі