chrome firefox opera safari iexplorer

Акція «Вся і давність, і обнова — українська мова»

Дата події:8-9 листопада 2013 р.
Місце події:Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини в Києві
Більше про подію:

До Дня української мови та писемносі Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини в Києві проводить дводенну акцію «Вся і давність, і обнова — українська мова».

Усі відвідувачі, які завітають до музею 8 та 9 листопада 2013 року, за власним рішенням можуть оглянути музей безоплатно чи, придбавши квиток, отримати у подарунок невеликий збірник віршів Павла Тичини, чи аудіокнигу поезій Тичини, чи записник «Пишу як Павло Тичина» за власним вибором.

Також в ці дні у визначений музеєм час співробітники даруватимуть перехожим музейні прапорці з словами Павла Тичини «Любите Ви Україні — я ще більш її люблю».

Для цієї мети підготовлено 600 прапорців, та по 50 збірників, аудіокниг та записників.

28 травня

Інші дати
Народився Максиміліан Волошин (Кирієнко-Волошин)
(1877, м. Київ – 1932), російський поет і художник українського походження, перекладач. Представник символізму і акмеїзму, в поезії та малярстві відобразив історію та природу Криму.
Припаду я к острым щебням, к серым срывам размытых гор, Причащусь я горькой соли задыхающейся волны, Обовью я чобром, мятой и полынью седой чело. Здравствуй, ты, в весне распятый, мой торжественный Коктебель! (Максиміліан Волошин).
Розгорнути