chrome firefox opera safari iexplorer

Акція «Вся і давність, і обнова — українська мова»

Дата події:8-9 листопада 2013 р.
Місце події:Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини в Києві
Більше про подію:

До Дня української мови та писемносі Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини в Києві проводить дводенну акцію «Вся і давність, і обнова — українська мова».

Усі відвідувачі, які завітають до музею 8 та 9 листопада 2013 року, за власним рішенням можуть оглянути музей безоплатно чи, придбавши квиток, отримати у подарунок невеликий збірник віршів Павла Тичини, чи аудіокнигу поезій Тичини, чи записник «Пишу як Павло Тичина» за власним вибором.

Також в ці дні у визначений музеєм час співробітники даруватимуть перехожим музейні прапорці з словами Павла Тичини «Любите Ви Україні — я ще більш її люблю».

Для цієї мети підготовлено 600 прапорців, та по 50 збірників, аудіокниг та записників.

2 липня

Інші дати
Ольга Олійник
1925 – український радянський математик. Перша радянська жінка, котра у 29 років стала доктором фізико-математичних наук.
Розгорнути
Володимир Правдич-Немінський 
1879 – український фізіолог, електрофізіолог, нейрохімік. Уперше зареєстрував електричну активність головного мозку тварини та класифікував записані хвилі (нині це називають електроенцефалограмою).
Розгорнути
Народився Володимир Александров
(1825, с. Бугаївка, Харківська область – 1894) – український письменник, музикант, фольклорист, краєзнавець, доктор медицини. Автор оперети «За Немань іду», збірок поезій та перекладів, зібрав та опублікував «Народний пісенник з найкращих українських пісень».  
Ти несись, мій спів, з мольбою, В небо відлітай. І на тихую розмову Вийди, мила в гай. А в гаю гримить, стихає Пісня солов'я, Тож він милу викликає, Молить, як і я. (Володимир Александров)
Розгорнути
Народився Михайло Спіров
(1892, Росія – 1973) – український вчений-анатом, лімфолог. Праці (понад 60) присвячені дослідженню лімфатичної системи, вивченню будови центральної нервової системи, питанням тератології, методиці викладання анатомії та її історії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі