chrome firefox opera safari iexplorer

Акція "За ручку мати донечку веде... "

Дата події:07 липня 2013 о 10:00
Місце події:Музей-квартира П. Тичини
Більше про подію:

8 липня відзначається Всесвітній день сім"ї, любові й вірності.

Чим дня нас, для нашої молоді сьогодні є сім"я, вірність? Чи замислюються вони над глибоким сенсом цих слів як основи сім"ї, в якій є місце не лише власним почуттям, а й дітям? Чи прагнуть вони тієї любові і вірності, чи, можливо, дивляться на світ інакше?

Про любов, вірність, сім"ю, яка у когось вже є, а для когось — далека перспектива, вони й писатимуть 7 липня 2013 року, напередодні Дня любові, вірності й сім"ї,у нашій книзі живої історії, яку розпочато у Всесвітній день молоді.

Акція, назвою якої обрані слова з вірша Павла Тичини — «За ручку мати донечку веде...» покликана підштовхнути молодих людей до серйозних роздумів про своє сьогодення і майбутнє, про відповідальність перед іншими людьми, перед дітьми, які чи вже народилися, чи колись народяться. Кого може лишити байдужим ось цей вірш нашого поета?

За ручку мати донечку веде.

Обоє в платтячках червоних.

Малюсеньке щебече молоде,

підстрибує,як коник.

Також наша акція покликана змусити молодих батьків замислитися над питанням вірності й любові як запоруки того, щоб їх дитина жила в повній родині, де є місце й батьківській, й материнській любові, де батьки щиро люблять, поважають, підтримують один одного і не соромляться це демонструвати своїм дітям.

У цей день, 7 липня 2013 року, багато хто з молоді підуть відпочивати на «Країну мрій». Проте, будуть і такі, хто віддасть перевагу тихому відпочинку, або часу, проведеному разом в тихому усамітненому куточку центральної частини Києва. Власне вони й будуть учасниками нашої акції.

Тих, хто у цей день відпочиватиме в центрі Києва з дітьми та разом з малечею, гуляючи вулицею Терещенківською поблизу будинку № 5 на мить спиняться та візьмуть участь в нашій акції, чекає приємна несподіванка.

Акція триватиме з 10.00 до 17.00.

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі