chrome firefox opera safari iexplorer

Акція "За ручку мати донечку веде... "

Дата події:07 липня 2013 о 10:00
Місце події:Музей-квартира П. Тичини
Більше про подію:

8 липня відзначається Всесвітній день сім"ї, любові й вірності.

Чим дня нас, для нашої молоді сьогодні є сім"я, вірність? Чи замислюються вони над глибоким сенсом цих слів як основи сім"ї, в якій є місце не лише власним почуттям, а й дітям? Чи прагнуть вони тієї любові і вірності, чи, можливо, дивляться на світ інакше?

Про любов, вірність, сім"ю, яка у когось вже є, а для когось — далека перспектива, вони й писатимуть 7 липня 2013 року, напередодні Дня любові, вірності й сім"ї,у нашій книзі живої історії, яку розпочато у Всесвітній день молоді.

Акція, назвою якої обрані слова з вірша Павла Тичини — «За ручку мати донечку веде...» покликана підштовхнути молодих людей до серйозних роздумів про своє сьогодення і майбутнє, про відповідальність перед іншими людьми, перед дітьми, які чи вже народилися, чи колись народяться. Кого може лишити байдужим ось цей вірш нашого поета?

За ручку мати донечку веде.

Обоє в платтячках червоних.

Малюсеньке щебече молоде,

підстрибує,як коник.

Також наша акція покликана змусити молодих батьків замислитися над питанням вірності й любові як запоруки того, щоб їх дитина жила в повній родині, де є місце й батьківській, й материнській любові, де батьки щиро люблять, поважають, підтримують один одного і не соромляться це демонструвати своїм дітям.

У цей день, 7 липня 2013 року, багато хто з молоді підуть відпочивати на «Країну мрій». Проте, будуть і такі, хто віддасть перевагу тихому відпочинку, або часу, проведеному разом в тихому усамітненому куточку центральної частини Києва. Власне вони й будуть учасниками нашої акції.

Тих, хто у цей день відпочиватиме в центрі Києва з дітьми та разом з малечею, гуляючи вулицею Терещенківською поблизу будинку № 5 на мить спиняться та візьмуть участь в нашій акції, чекає приємна несподіванка.

Акція триватиме з 10.00 до 17.00.

7 червня

Інші дати
Георгій Андрузький
1827 – український громадський діяч, поет. Член Кирило-Мефодіївського товариства (1846).
 
Розгорнути
Народився Анатолій Базилевич
(1926, м. Жмеренка Вінницької обл. -2005) - український графік. Ілюстрував народні казки, "Пана Халявського" Г. квітки-Основ'яненка, "Енеїду"  і "Наталку-Полтавку" І. Котляревського, твори І. Франка, Марка Вовчка, С. Руданського та ін. Народний художник України.
Розгорнути
Народився Іван Кандиба
(1930, с.Стульно, нині Польша – 2002), український правозахисник, член-засновник Української Гельсінської групи.
 
«Поразка – це наука. Ніяка перемога так не вчить» (Ліна Костенко)
Розгорнути