chrome firefox opera safari iexplorer

Авторський екскурс «Міфи та легенди Андріївської церкви»

Дата події:28 квітня 2015 о 19:00
Місце події:Музей П. Тичини в м. Києві
Більше про подію:

А Ви знаєте, що ми живемо і любуємося Києвом з легкої руки Апостола Андрія Первозванного? Символічно, що новий мистецький простір ArtPoint, ідея якого зародилась в самому серці Києва, розпочинається саме зі спроби розкриття вічної загадки Андрія Первозваного та церкви, що носить посвяту на його честь.

Запрошуємо вас поспілкуватись з відомим молодим дослідником Ігорем Нетудихаткіним на тему міфів та легенд, які супроводжують Андріївську церкву.

Формат зустрічі: дружні посиденьки за горнятком чаю і домашнім печивом з нашим гостем, що включатимуть авторську міні-лекцію, запитання-відповіді, цікаве спілкування та масу позитивних емоцій.

Наш гість: кандидат історичних наук, провідний науковий співробітник Національного заповідника «Софія Київська» Нетудихаткін Ігор Анатолійович.

11164738_864444130268621_2672590848709984387_o (1)

Тел: 234-43-27

Вартість: 50 грн.

http://tiny.cc/psbbxx

27 червня

Інші дати
Владіслав Заремба 
1833 –  український композитор, піаніст і педагог. Автор пісень, фортепіанних п’єс (30 вокальних творів на слова Т. Шевченка), збірок музичної літератури для дітей, обробок українських народних пісень («Де ти бродиш, моя доле» та ін.).
Розгорнути
Народився Олександр Сердюк
(1900, с.Бзів Київська область  – 1988) - український актор театру та кіно, режисер, педагог. Найкращі ролі в українському репертуарі - Сава Чалий («Сава Чалий» І.Карпенко-Карий), Мокій («Мина Мазайло» М.Куліш), Командор («Камінний господар» Л.Українка), Богун, Кобза («Богдан Хмельницький, «Загибель ескадри» О.Корнійчука та ін. Зіграв у кінофільмах «Коліївщина», «Прометей», «Назар Стодоля», «Запорожець за Дунаєм», «Українські мелодії», «Доля Марини».  
«Хто хоче бути великим артистом, той не повинен бруднити себе» (Володимир Винниченко)
Розгорнути

Новини Дивитися всі