chrome firefox opera safari iexplorer

Битви стихій у «Парку Київська Русь»

Дата події:10-11 листопада 2012 р.
Місце події:«Парк Київська Русь» (с. Копачів Обухівського району Київської обл.). Дістатися з Києва можна маршруткою від станції метро «Видубичі».
Більше про подію:

10-11 листопада у «Парку Київська Русь» відбудеться інтерактивне ігрове дійство «Лісові духи проти зимової сплячки».

У «Парку Київська Русь» пізнавально-розважальний сезон у розпалі. На глядачів чекає грандіозний бій Ярила з Зимою у яскравій театралізованій постановці.

Виступи театру будуть чергуватися з іграми, забавами, потіхами, в яких активну участь візьмуть гості Парку. Усі бажаючі позмагаються у швидкості та влучності під час турніру із древньослов'янського футболу. Мерзнути у Древньому Києві не доведеться нікому.

У розважальній програмі відвідувачі побачать церемоніал запалювання Ярилом ритуального багаття, покликаного відстрочити прихід Зими. А слов'янський мега-хоровод навколо вогню не дасть йому загаснути.

Крім того, присутні спробують встановити рекорд на наймасовіший слов'янський хоровод із занесенням результату до «Книги рекордів Парку Київська Русь».

В суботу, 10 листопада, на ристалищі «Парку Київська Русь» буде спекотно. У півфіналі Міжнародного турніру з історичного фехтування «Витязь Київського Дитинця» зійдуться кращі з кращих. Цього дня змагатимуться клуб «Тангар» (Одеса) та ІСБ «Витязь» (Дніпропетровськ-Суми-Курськ). До фіналу залишаються лічені дні, напруга зростає, а бажання перемогти стає ще сильнішим. Початок боїв – о 14 годині.

Зігрітися в осінню прохолоду гості зможуть у середньовічному тирі, випробовуючи власну майстерність стрільби з лука, а також під час прогулянки верхи на княжих конях. Також до послуг відвідувачів майстер-класи з ковальського мистецтва та розпису гончарних виробів. Страви середньовічної кухні додадуть гарного настрою і сил.

Деталі на сайті: http://www.parkkyivrus.com

1 жовтня

Інші дати
Адріан Кащенко
1858 –  український письменник. Автор історичних оповідань, повістей і романів («Під Корсунем», «На руїнах Січі» та ін.).
Розгорнути
День ветерана
З метою посилення уваги до потреб і проблем старшого покоління, забезпечення належного та гідного соціального захисту ветеранів, щорічно з 2004 року відзначається національний український «День ветерана».
Розгорнути
Міжнародний день музики
Заснований 1 жовтня 1975 року за рішенням ЮНЕСКО. Одним із ініціаторів установи Міжнародного дня музики є композитор Дмитро Шостакович.
Розгорнути
Народився Валер’ян Поліщук
(1897 – 1937), український письменник, поет, літературний критик, яскравий представник розстріляного Відродження.
«Рости, рости нове покоління, клич за собою друге, ставайте одне одному на плечі й ідіть головою в віки, а я старою розсохою буду під вами, невідомий, розпилений, буду підпирати вас зо всім корінням моїм і ваших предків... Як радісно!»
Розгорнути
Народився Володимир Горовиць
(1903 - 1989) — видатний піаніст ХХ століття, «король королів піанізму».
Розгорнути