chrome firefox opera safari iexplorer

Битви стихій у «Парку Київська Русь»

Дата події:10-11 листопада 2012 р.
Місце події:«Парк Київська Русь» (с. Копачів Обухівського району Київської обл.). Дістатися з Києва можна маршруткою від станції метро «Видубичі».
Більше про подію:

10-11 листопада у «Парку Київська Русь» відбудеться інтерактивне ігрове дійство «Лісові духи проти зимової сплячки».

У «Парку Київська Русь» пізнавально-розважальний сезон у розпалі. На глядачів чекає грандіозний бій Ярила з Зимою у яскравій театралізованій постановці.

Виступи театру будуть чергуватися з іграми, забавами, потіхами, в яких активну участь візьмуть гості Парку. Усі бажаючі позмагаються у швидкості та влучності під час турніру із древньослов'янського футболу. Мерзнути у Древньому Києві не доведеться нікому.

У розважальній програмі відвідувачі побачать церемоніал запалювання Ярилом ритуального багаття, покликаного відстрочити прихід Зими. А слов'янський мега-хоровод навколо вогню не дасть йому загаснути.

Крім того, присутні спробують встановити рекорд на наймасовіший слов'янський хоровод із занесенням результату до «Книги рекордів Парку Київська Русь».

В суботу, 10 листопада, на ристалищі «Парку Київська Русь» буде спекотно. У півфіналі Міжнародного турніру з історичного фехтування «Витязь Київського Дитинця» зійдуться кращі з кращих. Цього дня змагатимуться клуб «Тангар» (Одеса) та ІСБ «Витязь» (Дніпропетровськ-Суми-Курськ). До фіналу залишаються лічені дні, напруга зростає, а бажання перемогти стає ще сильнішим. Початок боїв – о 14 годині.

Зігрітися в осінню прохолоду гості зможуть у середньовічному тирі, випробовуючи власну майстерність стрільби з лука, а також під час прогулянки верхи на княжих конях. Також до послуг відвідувачів майстер-класи з ковальського мистецтва та розпису гончарних виробів. Страви середньовічної кухні додадуть гарного настрою і сил.

Деталі на сайті: http://www.parkkyivrus.com

28 червня

Інші дати
Народилася Галина Вігурська
(1909, с. Юлинці Вінницької обл. - 1990) -  українська письменниця. Перекладала з білоруської, польської, російської мов (твори Якуба Коласа, В. Бикова, П. Бровки).
Розгорнути
Народився Андрій Роміцин
(1909, с. Труфанівська, Росія - 1990) -  український кінознавець. Кандидат мистецтвознавства. Твори: "Кіно і сучасність", "Мистецтво екрана", "Життя та герої екрана".
Розгорнути
27 — 28 червня 1663 р. – Чорна рада у Ніжині
загальна козацька рада, яка збиралася для вирішення стратегічних птань, коли між старшинами не було одностайності. Рада була скликана для обрання гетьмана Лівобережної України. В 1663 році після зречення Юрія Хмельницького в Україні розпочався період громадянської війни ( «Руїна»). Чорна рада 1663 року обрала гетьманом Івана Брюховецького. Участь у Чорній раді брали не тільки козаки,  але селяни і міщани – «чернь», які також мали право голосу.  
Тече вода в синє море, Та не витікає, Шука козак свою долю, А долі немає. (Тарас Шевченко)
Розгорнути
Битва під Берестечком (28 червня – 10 липня 1651)
найбільший бій Хмельниччини, який вібувся між Військом Запорізьким під командуванням Богдана Хмельницького спільно з союзним йому кримськотатарським військом та армією Речі Посополитої.
Розгорнути

Новини Дивитися всі