chrome firefox opera safari iexplorer

«До Тичининої книги доторкнуся»

Дата події:22 квітня 2013 о 18:00
Місце події:Музей-квартира Павла Тичини (Київ, вулиця Терещенківська, 5, кв. 1)
Більше про подію:

Багато хто з відвідувачів Київського музею-квартири П.Тичини запитує: «А чи був Павло Григорович віруючою людиною?» Особливо зараз, в дні передвеликоднього посту, переосмислюючи та аналізуючи своє життя, ми також хочемо більше знати й про великих людей. Якими вони були, чим цікавилися?

На ці запитання ми шукаємо відповіді разом: в історії його роду, в поетовій біографії, у його творчості, у спогадах, у щоденникових записах. Й у меморіальній бібліотеці також.

Під час незвичайної екскурсії в рамках проекту «До Тичининої книги доторкнуся» ми дами можливість нашим глядачам не лише почути від екскурсовода, а й побачити книги релігійного змісту, які були у бібліотеці Павла Тичини та якими він користувався.

Це надзвичайно цікаво з огляду на те, що меморіальна бібліотека, яка нині зберігається у музеї Поета, була зібрана ним лише після Другої світової війни. Але книги, які Ви зможете побачити, свідчать про те, що Павло Григоровича через букіністів, друзів збирав книги, рідні і близькі його духу і серцю.

Вартість Події — за вхідними та екскурсійними квитками до Музею.

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі