chrome firefox opera safari iexplorer

«До Тичининої книги доторкнуся»

Дата події:22 квітня 2013 о 18:00
Місце події:Музей-квартира Павла Тичини (Київ, вулиця Терещенківська, 5, кв. 1)
Більше про подію:

Багато хто з відвідувачів Київського музею-квартири П.Тичини запитує: «А чи був Павло Григорович віруючою людиною?» Особливо зараз, в дні передвеликоднього посту, переосмислюючи та аналізуючи своє життя, ми також хочемо більше знати й про великих людей. Якими вони були, чим цікавилися?

На ці запитання ми шукаємо відповіді разом: в історії його роду, в поетовій біографії, у його творчості, у спогадах, у щоденникових записах. Й у меморіальній бібліотеці також.

Під час незвичайної екскурсії в рамках проекту «До Тичининої книги доторкнуся» ми дами можливість нашим глядачам не лише почути від екскурсовода, а й побачити книги релігійного змісту, які були у бібліотеці Павла Тичини та якими він користувався.

Це надзвичайно цікаво з огляду на те, що меморіальна бібліотека, яка нині зберігається у музеї Поета, була зібрана ним лише після Другої світової війни. Але книги, які Ви зможете побачити, свідчать про те, що Павло Григоровича через букіністів, друзів збирав книги, рідні і близькі його духу і серцю.

Вартість Події — за вхідними та екскурсійними квитками до Музею.

23 вересня

Інші дати
Народився Аркадій Казка
(1890, м. Седнів, тепер Чернігівської обл. - 1929) - український поет, педагог. Підготував до друку збірку "Lamentabile", яка так і не побачила світ. 1989 р. вийшла книжка "васильки". Автор вінка сонетів, одного з перших в Україні.
Розгорнути
Народився Володимир Кубійович
(1900 – 1985), український історик, етнограф, географ, енциклопедист, видавець. Громадсько-політичний діяч, організатор видання та головний редактор «Енциклопедії українознавства» (1955 – 1984) та «Географія українських та сумежних земель».
Розгорнути
Народилась Соломія Крушельницька
(1872 - 1952) – відома українська оперна співачка, педагог. Ще за життя Соломія Крушельницька була визнана найвидатнішою співачкою світу. Серед її численних нагород та відзнак, зокрема, Вагнерівська примадонна" ХХ століття.
"Найпрекрасніша і найчарівніша Батерфляй" Джакомо Пуччіні
Розгорнути