chrome firefox opera safari iexplorer

Другий міжнародний арт-фестиваль у Музеї-квартирі Павла Тичини

Дата події:25 жовтня 2013 о 15:00
Місце події:Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини
Більше про подію:

25 жовтня 2013 року з 15:00 до 18:00 — у рамках другого міжнародного арт-фестивалю «Одна маленька свічка» у Літературно-меморіальному музеї-квартирі Павла Тичини відбудуться незвичайні літературні майстер-класи.

У програмі поетичні читання гостей та членів жюрі фестивалю Аркадія Райтнера, Володимира Симакова, Ігоря Потоцького, Владислави Іллінської, Євгенії Баранової, ЛенКи Воробей, Тетяни Шеїної та інших.

Також у програмі:

— презентація журналу «ОКНО» (м. Санкт- Петербург)

— Поетичний дует Марії Амфілохієвої та Тетяни Громової

— Історико-біографічний нарис С. Айдиняна про сестер Цвєтаєвих

— Майстер-клас Віталія Ковальчука з драматургії та декламації поетичного тексту

— Майстер-клас Артема Сенчило з ритмічної організації тексту

24 липня

Інші дати
Ігор Дмитренко
1928 – український фізик у галузі надпровідності та низькотемпературного матеріалознавства, академік. Створив надпровідниковий квантовий магнітометр і градієнтометр надвисокої чутливості, перший в СРСР магнітокардіограф, кріогенний лазерний сканувальний мікроскоп та ін.
Розгорнути
Петро Перемежко
1833 – український гістолог. Засновник кафедри гістології, ембріології і порівняльної анатомії Київського університету. Уперше описав непрямий поділ тваринних клітин.
Розгорнути
Народився Василь Мисик
(1907, с. Новопавлівка Дніпропетровської обл. -  1983) - український письменник, перекладач. Автор поетичних збірок "Трави", "Блакитний міст", "Чотири вітри", "Вибране", "Борозни", "Верховіття", "Берег" та ін.; кількох збірок оповідань та нарисів; багато перекладав з англійської та східних мов.
Розгорнути
День рівноапостольної Ольги, княгині Київської
дружини князя Ігоря, канонізованої Православною церквою. Княжила в Київській Русі в роки неповноліття свого сина Святослава (945 – 964). Упорядкувала збирання данини, організувала опорні пункти київської влади. Сприяла поширенню на Русі християнства.  
Що за дівчина-краса. Заговорить: думка — сонце; Очі — сині небеса. Хто вона, чия і звідки, Князь докладно розпитав, А на другий день по неї І сватів своїх послав. І за князя вийшла заміж Проста дівчина з села, І до смерті вірним другом Князю Ігорю була. (Олександр Олесь)
Розгорнути