chrome firefox opera safari iexplorer

Фестиваль «Нове британське кіно 2010»

Дата події:11-18 листопада 2010 р.
Місце події:м. Київ
Більше про подію:

11 листопада у Києві стартує 10-й ювілейний фестиваль «Нове британське кіно». Головний гість проекту — режисер Нік Уїтфілд, він представить свою містичну комедію Скелети.

11 листопада

12.00 в Британській Раді відбудеться прес-показ фільму «Скелети».
14.00 там же — прес-конференція з організаторами і гостями фестивалю.
16.00 відбудеться майстер-клас Вікки Беннетт, засновниці британського віджеінгу.
19.00 в кінотеатрі «Україна» — урочисте відкриття фестивалю, на якому буде ексклюзивний, єдиний в Україні спеціальний показ відео-арт-перфоманса «Люди як ми» від Віки Беннетт, яка виступала з подібним шоу на багатьох легендарних майданчиках миру — в Оперному Театрі Сіднея, в лондонській галереї Тейт Модерну, в Центрі Помпіду в Парижі та інших.

12 листопада

13.00 в Будинку Кіно — майстер-клас британського режисера Ніка Уітфілда.
19.00 в кінотеатрі «Україна» — відкриття програми художніх фільмів. Відбудеться прем`єра справжньої англійської комедії з нальотом містики — «Скелети». Фільм був відзначений на фестивалі в Роттердамі і одержав Приз «Best New Film» на фестивалі в Едінбурзі. Картину глядачам представить режисер фільму Нік Уітфілд.
20.40 в кінотеатрі «Україна» — Q&A з режисером фільму «Скелети» Ніком Уітфілдом.

13 листопада

23.00 в клубі «Heaven» — фестивальна вечірка від британського DJ Goldierocks.
Goldierocks — одна з найвідоміших лондонських діджеїв, продюсер, радіоведуча і музичний журналіст. Вона є незмінною ведучою міжнародного музичного радіошоу The Selector, яке щонеділі слухають більш як 2 млн. чоловік у 30 країнах світу. Goldierocks постійно подорожує по світу і організовує незабутні вечірки на кращих світових фестивалях.

18 листопада

19.00 в кінотеатрі «Україна» відбудеться прем`єра спецпрограми фестивалю «Музика.Doc». У проект «Музика.Doc» увійшли чотири кращі документальні фільми про музичне життя Великої Британії. На екрані глядачі побачать Йєна Кертіса, Девіда Боуї, Міка Джаггера, Джима Джармуша, Джоні Деппа, Боно, Бьорк, Ніка Кейва та інших.

Саша Ковальова, прес-аташе «Артхаус Трафік», press@arthousetraffic.com

Джерело: УНІАН

19 липня

Інші дати
Народився Василь Чухліб
(1941, с.Лебедівка Чернігівської обл.- 1997) -  український письменник, журналіст, видавець. Автор книжки прозових мініатюр "Червоні краплини вишень", збірок оповідань та казок для дітей.
Розгорнути
Народився Володимир Маяковський
(1893, с.Багдади, Грузія - 1930) – російський поет, публіцист, драматург і громадський діяч.  
«Эта мова величава и проста: «Чуешь, сурмы загралы, Час розплаты настав…» Разве может быть затрепанней да тише слова поистасканного «Слышишь» ?! Трудно людей в одно истолочь, собой кичись не очень. Знаем ли мы украинскую ночь? Нет, Мы не знаем украинской ночи.» (Володимир Маяковський ).
Розгорнути