chrome firefox opera safari iexplorer

Фестиваль шаржів і карикатур «КаКТус-2011», Чернігів

Дата події:01-07 квітня 2011 р.
Місце події:Чернігів, Музей сучасного мистецтва «Пласт Арт» (вул. Горького, 6)
Більше про подію:

Мета проведення фестивалю – ознайомити якомога ширшу аудиторію з творчістю чернігівських художників, що працюють у жанрі шаржів та карикатур. Це Олександр Бронзов, Дмитро Койдан та Олег Синельник. Їхні творчі роботи – сміливі й самобутні, мають своїх прихильників.

Урочисте відкриття фестивалю відбудеться в музеї сучасного мистецтва «Пласт Арт» (вул. Горького, 6) 1 квітня о 15 годині.

На виставці, що триватиме до 7 квітня, будуть представлені оригінальні роботи із гумористичними зображеннями відомих особистостей та сцен із життя міста. Як попередили організатори, під час фестивалю на гостей і учасників чекатимуть різноманітні сюрпризи.

Родзинкою мистецької акції стане те, що відвідувачі й гості зможуть за бажанням отримати власний шарж.

Джерело: politika.cn.ua

22 травня

Інші дати
Микола Гринько 
1920 – український кіноактор. Фільми: «Тарас Шевченко», «Андрій Рубльов», «Солярис», «Ати-бати, йшли солдати…», «Двадцять днів без війни», «Сталкер», «Ярослав Мудрий», «Пригоди Буратіно» та ін.
 
 
Розгорнути
Народився Марко Кропивницький
(1840, с. Бежбайраки, Кіровоградська область – 1910) — український письменник, драматург, театральний актор. З ім’ям М. Кропивницького пов’язані створення українського професійного театру й наступний етап розвитку реалістичної драматургії.
Розгорнути
Народився Федір Кричевський
(1879, м. Лебедин, Сумська область – 1947) — український художник і педагог, заслужений діяч мистецтв УРСР. Один з засновників і перший ректор української Академії образотворчого мистецтва.
Розгорнути
Народився Микола Олялін
(1941, Росія – 2009), український актор, кінорежисер. Народний артист України.
«Як умру, то поховайте Мене на могилі Серед степу широкого На Вкраїні милій. Щоб лани широкополі, І Дніпро, і кручі Було видно, було чути, Як реве ревучий. (Тарас Шевченко)
Розгорнути
Народився Микола Грінько
(1920, м. Херсон – 1989) - український радянський актор. Знаний багатьма поколіннями за роль тата Карло в фільмі-казці «Пригоди Буратіно».
Розгорнути