chrome firefox opera safari iexplorer

Фестиваль шаржів і карикатур «КаКТус-2011», Чернігів

Дата події:01-07 квітня 2011 р.
Місце події:Чернігів, Музей сучасного мистецтва «Пласт Арт» (вул. Горького, 6)
Більше про подію:

Мета проведення фестивалю – ознайомити якомога ширшу аудиторію з творчістю чернігівських художників, що працюють у жанрі шаржів та карикатур. Це Олександр Бронзов, Дмитро Койдан та Олег Синельник. Їхні творчі роботи – сміливі й самобутні, мають своїх прихильників.

Урочисте відкриття фестивалю відбудеться в музеї сучасного мистецтва «Пласт Арт» (вул. Горького, 6) 1 квітня о 15 годині.

На виставці, що триватиме до 7 квітня, будуть представлені оригінальні роботи із гумористичними зображеннями відомих особистостей та сцен із життя міста. Як попередили організатори, під час фестивалю на гостей і учасників чекатимуть різноманітні сюрпризи.

Родзинкою мистецької акції стане те, що відвідувачі й гості зможуть за бажанням отримати власний шарж.

Джерело: politika.cn.ua

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі