chrome firefox opera safari iexplorer

Фотопроект Ігоря Гайдая «Українці. Початок третього тисячоліття»

Дата події:30 квітня-15 травня 2013 р.
Місце події:Центр Української Культури та Мистецтва: м. Київ, Україна вул. Хорива, 19-В м. Контрактова площа (вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)
Більше про подію:

Фото-проект «Українці. Початок третього тисячоліття» – унікальне явище в українському мистецтві. Проект неодноразово успішно презентувався в найвідоміших мистецьких закладах України та Європи.

Показаний соціологічний вимір епохи в портретах українців – політиків, „зірок” мистецтва, городян і селян України.

Всі вони – відображення того періоду, коли, отримавши незалежність, наше суспільство почало стикатись з економічними труднощами та політичними розчаруваннями, але продовжувало бути оптимістами.

В 2003 році відбулась презентація фотокниги з однойменною назвою, яка стала справжньою скарбницею українських облич.

31f81e2807 hajdaj

Фото-проект «Українці. Початок третього тисячоліття» — це сім років безперервних подорожей Україною, пошуку колоритних персонажів, та організації портретних зйомок, це загалом понад п´ятсот активних учасників проекту, це сторінки реальних портретів реальних людей: Нації, яка знову впевнено заявляє про своє існування світові!

На виставці представлено 27 унікальних, колоритних портретів.

Вхід вільний. Чекаємо на вас!

Час роботи виставкового центру:
Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00
Сб. – 10:00 – 18:00
Нд. – вихідний

12 липня

Інші дати
Народився Петро Тронько
(1915, с.Заброди Харківської обл. - 2011) - історик, академік, державний діяч. Сприяв створенню Музею народної архітектури та побуту в Пирогові, відновленню Золотих воріт, Михайлівського Золотоверхого та Успенського соборів у Києві; керував роботою над створенням 26-томної "Історії міст і сіл Української РСР".
Розгорнути
День Святих апостолів Петра і Павла
«Як на Петрів день спека, то на Різдво мороз. Коли на Петра сльота, влітку буде багато болота». (Народні прикмети)
Розгорнути
Народився Антін Синявський
1866, м.Біла Церква - 1951) – український  політичний і громадський діяч, історик, економіст, педагог. Автор праць «Економічний район та економічний ландшафт», «Близький Схід і Україна» та ін.  
Розгорнути
Народився Олександр Мельников
(1889 , м. Мезень, Росія - 1958) - український хірург і онколог, займався лікуванням захворювань черевної порожнини, газової інфекції тощо.
Розгорнути