chrome firefox opera safari iexplorer

ХІ міжнародна виставка Оригамі «Все з квадрату»

Дата події:25-27 жовтня 2012 р.
Місце події:Центр Української Культури та Мистецтва - м. Київ, Україна вул. Хорива, 19-В м. Контрактова площа (вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)
Більше про подію:

Осінні канікули — час для нових вражень! ХІ міжнародна виставка Оригамі «Все з квадрату» в рамках фестивалю «ЯпоноМанія».

Організатор – Київський клуб оригамі, при підтримці Посольства Японії в Україні.

Під час виставки Оригамі – майстер-класи «Квіти оригамі», консультації для педагогів та батьків, Ігротека оригамі, а також – конкурс на краще втілення ідеї взаєморозуміння та дружби між Україною та Японією засобами паперопластики (вироби в техніці оригамі, квілінг, витинанка та ін.).

Вхід вільний!

Участь дітей у майстер-класах – безкоштовна!

Це цікаво:

Старовинне японське мистецтво оригамі — складання різноманітних фігурок з паперового квадрату без застосування ножиць і клею — розкриває в наш час все нові грані щодо застосування його в різних сферах сучасного життя.

Із самих своїх витоків оригамі було тісно пов’язане з вихованням дітей в сім”ї і набуло ще більших можливостей в цьому питанні в наш час, завдяки новим формам і методам його застосування. Проста техніка складання доступна практично кожному, незважаючи на вік та рід занять.

Оригамі називають «технологією ХХІ століття» і використовують в конструюванні, математиці, архітектурі, технічному та художньому дизайні, педагогіці та арт-терапії. Оригамі несе в собі потужний потенціал для всебічного розвитку людини: її логічного та образного мислення, пам’яті, концентрації уваги, вмінню спілкуватись, естетичного смаку, інтелекту в цілому.

Часи роботи виставкового центру:

Пн.-Пт. – 10:00 – 19:00
Сб. – 10:00 – 18:00
Нд. – вихідний
Вхід вільний

2 липня

Інші дати
Ольга Олійник
1925 – український радянський математик. Перша радянська жінка, котра у 29 років стала доктором фізико-математичних наук.
Розгорнути
Володимир Правдич-Немінський 
1879 – український фізіолог, електрофізіолог, нейрохімік. Уперше зареєстрував електричну активність головного мозку тварини та класифікував записані хвилі (нині це називають електроенцефалограмою).
Розгорнути
Народився Володимир Александров
(1825, с. Бугаївка, Харківська область – 1894) – український письменник, музикант, фольклорист, краєзнавець, доктор медицини. Автор оперети «За Немань іду», збірок поезій та перекладів, зібрав та опублікував «Народний пісенник з найкращих українських пісень».  
Ти несись, мій спів, з мольбою, В небо відлітай. І на тихую розмову Вийди, мила в гай. А в гаю гримить, стихає Пісня солов'я, Тож він милу викликає, Молить, як і я. (Володимир Александров)
Розгорнути
Народився Михайло Спіров
(1892, Росія – 1973) – український вчений-анатом, лімфолог. Праці (понад 60) присвячені дослідженню лімфатичної системи, вивченню будови центральної нервової системи, питанням тератології, методиці викладання анатомії та її історії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі