chrome firefox opera safari iexplorer

І Всеукраїнський козацький фестиваль «Богданові звитяги»

Дата події:30-31 липня 2011 р.
Місце події:Львівська обл., м. Городок
Більше про подію:

У програмі фестивалю виступи відомих українських артистів та гуртів, зокрема, Заслуженого артиста України Андрія Заліско; гуртів «Мандри», «Ватра», «Лесик Бенд», «Гайдамаки», «Кожному своє».

Також під час фестивальних днів пройдуть марш-паради козацьких організацій, майстер–класи бойового козацького мистецтва, а також конкурс на найкрасивіше та найкумедніше козацьке прізвище...

Організатори фестивалю: Городоцька райдержадміністрація, Городоцька районна рада, Городоцька міська рада. Генеральні спонсори: Логістична компанія «Захід Ресурс», ТзОВ «Яблуневий дар». 

Джерело: УНІАН

24 липня

Інші дати
Ігор Дмитренко
1928 – український фізик у галузі надпровідності та низькотемпературного матеріалознавства, академік. Створив надпровідниковий квантовий магнітометр і градієнтометр надвисокої чутливості, перший в СРСР магнітокардіограф, кріогенний лазерний сканувальний мікроскоп та ін.
Розгорнути
Петро Перемежко
1833 – український гістолог. Засновник кафедри гістології, ембріології і порівняльної анатомії Київського університету. Уперше описав непрямий поділ тваринних клітин.
Розгорнути
Народився Василь Мисик
(1907, с. Новопавлівка Дніпропетровської обл. -  1983) - український письменник, перекладач. Автор поетичних збірок "Трави", "Блакитний міст", "Чотири вітри", "Вибране", "Борозни", "Верховіття", "Берег" та ін.; кількох збірок оповідань та нарисів; багато перекладав з англійської та східних мов.
Розгорнути
День рівноапостольної Ольги, княгині Київської
дружини князя Ігоря, канонізованої Православною церквою. Княжила в Київській Русі в роки неповноліття свого сина Святослава (945 – 964). Упорядкувала збирання данини, організувала опорні пункти київської влади. Сприяла поширенню на Русі християнства.  
Що за дівчина-краса. Заговорить: думка — сонце; Очі — сині небеса. Хто вона, чия і звідки, Князь докладно розпитав, А на другий день по неї І сватів своїх послав. І за князя вийшла заміж Проста дівчина з села, І до смерті вірним другом Князю Ігорю була. (Олександр Олесь)
Розгорнути