chrome firefox opera safari iexplorer

На вихідних у Києві пройде фестиваль українського бойового звичаю

01 жовтня 2011 о 11:13

1-2 жовтня у Києві вже вчетверте пройде Всеукраїнський фестиваль українського бойового звичаю «Гайдамака».

Організатором фестивалю є громадська організація «Братство козацького бойового звичаю «Спас». Фестиваль покликаний сприяти відновленню козацького духу, показу бойового звичаю войовничого козацтва, піднесенню національної свідомості сучасних українців, повідомляють організатори.

Цього року в рамках фестивалю «Гайдамака» відбудеться «Козак-квест». Команди-учасниці, котрі покажуть найкращі результати отримають 1000, 750 та 500 гривень козацьким «золотом».

Козацьке «золото» буде упаковене у мішечки та підійде для оплати товарів та послуг по всій території України.Крім того, команда-переможець отримає пам'ятний подарунок від організаторів фестивалю.

Поміж іншим, всі учасники отримають чудову можливість побротись у справжніх козацьких забавах, яких не знайдеш на вулицях сучасного міста, зможуть перевірити свої сили та знання, а під кінець насиченого дня усі охочі зможуть посмакувати ще й неперевершеним козацьким кулішем. Тим же, хто не виграє, партнери та друзі фестивалю «Гайдамака» теж приготували невеличкі гостинці.

Квест-змагання проходитимуть 1 жовтня між командами по 5 людей та триватимуть близько 3-х годин. На себе бажано вдягнути міцний осінній одяг, з яким не шкода погігати хащами Труханого острова та повалятись на траві.Решту вам розажуть та покажуть уже на місці, повідомляють організатори.

З детальною програмою фестивалю можна ознайомитися тут.

За матеріалами  thisisukraine

 

 

 

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути