chrome firefox opera safari iexplorer

III Міжнародний фестиваль мисливців та рибалок

Дата події:23-26 вересня 2011 р.
Місце події:м. Ялта, Крим
Більше про подію:

Більш як 400 гостей-учасників з України, Австрії, Кіпру, США, Румунії, Угорщини, Болгарії, Молдавії, Естонії, Польщі, Білорусії, Росії, Грузії та Німеччини приїдуть 23-26 вересня до Ялти на III міжнародний фестиваль мисливців та рибалок.

Про це повідомила прес-служба Ялтинської міської ради.

«Фестиваль народився ще в 2006 році. В той період йому не було рівних у СНД», — відзначив президент ялтинського клубу мисливців «Артеміда» Валерій БОЙКО.

Захід почнеться парадною ходою ялтинською набережною.

У програмі фестивалю — змагання зі стендової стрільби, рибальства, боулінгу, пейнтболу, більярду, тенісу і пивний чемпіонат. На його учасників також чекають семінари і конференції на мисливську тематику, парад-виставка мисливських собак і їхні показові виступи в роботі з фазаном і перепелом.

Крім того, заплановані ярмарок мисливської і риболовецької атрибутики, сувенірів і амуніції, тематичний обід «Мисливці та рибалки на привалі», екскурсії та феєрверк.

9 травня

Інші дати
Роман Андріяшик
1933 – український письменник, журналіст, лауреат Шевченківської премії за роман про Ю. Федьковича «Сторонець».
Розгорнути
День Перемоги
Пам’ять серця… Пам’ять сивини… Пам’ять тих, що не прийшли з війни. Пам’ять – наче квіти на броні… Сонце усміхається мені. (Микола Сингаївський)
Розгорнути
Народився Володимир Гнатюк
(1871, с.Велеснів, Тернопільська область - 1926) – український фольклорист, етнограф, мовознавець, літературознавець. Започаткував систематизоване видання фольклорних та етнографічних матеріалів («Галицько-руські анекдоти», «Галицько-руські народні легенди», «Коломийки», «Колядки та щедрівки».
Розгорнути