chrome firefox opera safari iexplorer

III Міжнародний фестиваль мисливців та рибалок

Дата події:23-26 вересня 2011 р.
Місце події:м. Ялта, Крим
Більше про подію:

Більш як 400 гостей-учасників з України, Австрії, Кіпру, США, Румунії, Угорщини, Болгарії, Молдавії, Естонії, Польщі, Білорусії, Росії, Грузії та Німеччини приїдуть 23-26 вересня до Ялти на III міжнародний фестиваль мисливців та рибалок.

Про це повідомила прес-служба Ялтинської міської ради.

«Фестиваль народився ще в 2006 році. В той період йому не було рівних у СНД», — відзначив президент ялтинського клубу мисливців «Артеміда» Валерій БОЙКО.

Захід почнеться парадною ходою ялтинською набережною.

У програмі фестивалю — змагання зі стендової стрільби, рибальства, боулінгу, пейнтболу, більярду, тенісу і пивний чемпіонат. На його учасників також чекають семінари і конференції на мисливську тематику, парад-виставка мисливських собак і їхні показові виступи в роботі з фазаном і перепелом.

Крім того, заплановані ярмарок мисливської і риболовецької атрибутики, сувенірів і амуніції, тематичний обід «Мисливці та рибалки на привалі», екскурсії та феєрверк.

19 липня

Інші дати
Народився Василь Чухліб
(1941, с.Лебедівка Чернігівської обл.- 1997) -  український письменник, журналіст, видавець. Автор книжки прозових мініатюр "Червоні краплини вишень", збірок оповідань та казок для дітей.
Розгорнути
Народився Володимир Маяковський
(1893, с.Багдади, Грузія - 1930) – російський поет, публіцист, драматург і громадський діяч.  
«Эта мова величава и проста: «Чуешь, сурмы загралы, Час розплаты настав…» Разве может быть затрепанней да тише слова поистасканного «Слышишь» ?! Трудно людей в одно истолочь, собой кичись не очень. Знаем ли мы украинскую ночь? Нет, Мы не знаем украинской ночи.» (Володимир Маяковський ).
Розгорнути