chrome firefox opera safari iexplorer

«Книжка під подушку»: Збір книг для дітей з дитячих будинків до Дня Святого Миколая

Дата події:5 листопада-5 грудня 2012 р.
Місце події:Київ, Харків
Більше про подію:

З 5 листопада до 5 грудня 2012 року вже третій рік поспіль в рамках Культурно-інформаційного проекту «УКРАЇНА ЧИТАЄ» відбудеться акція «КНИЖКА під ПОДУШКУ», під час якої триватиме збір книг для дітей з дитячих будинків до Дня Святого Миколая.

Це наша спільна допомога там, де на неї найбільше чекають! 

Протягом місяця ми збиратимемо лише нові україномовні книги для дітей з дитячих будинків сімейного типу, щоб 19 грудня Святий Миколай завітав до кожного дому. Книги з листами від Святого Миколая, написаними Янголами-волонтерами, будуть надіслані кожній дитині з 25-ти дитячих будинків.

Для акції ми обрали 25 дитячих будинків сімейного типу, що знаходяться в 25 областях України у сільській місцевості.

Саме так Проект «УКРАЇНА ЧИТАЄ» намагається привернути увагу до місць, що найбільше потребують вашої допомоги, дістатися до найвіддаленіших куточків і довести, що справді вся УКРАЇНА ЧИТАЄ...

Як я можу долучитися?

  1. Придбай нову україномовну книжку та передай її організаторам акції. Ти можеш обрати будь-яку книгу українською мовою для дітей віком від 3 до 18 років. Але ближче до завершення Акції ми радимо тобі запитати, для яких дітей ще не знайшлося подарунка. Звертайся до нас* – і ми завжди допоможемо тобі створити диво!
  2. А також стань Янголом-волонтером Проекту:

-   повідом про своє бажання телефоном або е-поштою,

-   допоможи зібрати книги для діток з дитячих будинків сімейного типу,

-   стань особистим секретарем Святого Миколая та візьми участь у колективному написанні та оформленні вітальних листів кожній дитині,

-   допоможи надіслати подарунки, щоб вони знайшли подушки своїх адресатів.

  1. Видавництва також можуть долучитися до акції своїми виданнями для дітей!

* Контакти організаторів:

Вікторія Афанасьєва (м. Київ), тел. 093 833 533 7, е-скринька: Ukraine.reads@ukr.net

Денис Новойдарський (м. Харків), тел. 097 294 755 8.

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі