chrome firefox opera safari iexplorer

Конкурс краси і таланту «Міс Київська Русь»

Дата події:30 червня 2012 о 10:00
Місце події:«Парк Київська Русь»
Більше про подію:

30 червня у «Парку Київська Русь» пройде незабутній захід – Конкурс краси і таланту «Міс Київська Русь-2012».

Кращі дівчата України зберуться в Новому Древньому Києві, щоб показати себе у всій красі, проявити свою активність, цілеспрямованість, життєрадісність та показати глядачам свої таланти!

Саме дівчата Київської Русі з давніх пір славилися своєю красою, розумом, сміливістю. Мета нашого конкурсу – довести, що дівчата сучасні не поступаються красою і мудрістю Ганні, дочці Ярослава Мудрого, королеві Франції чи Великій княгині Ользі.

Молоді слов'янки, учасниці конкурсу, постануть перед журі і глядачами у різних образах. Їх чекають конкурси оригінального і пляжного костюма, вихід у вечірніх сукнях. Кмітливість дівчата проявлять в інтелектуальному конкурсі, спритність і винахідливість – у спортивному.

Крім того, гостей Парку очікує шоу-програма від Театру «Парк Київська Русь» та кінного театру. Завершить шоу краси і таланту яскрава нічна програма – незабутнє вогняне шоу та святковий феєрверк.

Партнери конкурсу краси та таланту «Міс Київська Русь — 2012»: національна мережа фітнес клубів Sport Life, косметична компанія Mirra, корпорація квітів «Камелія», SPA-студія «М'ята», фото арт студія Olgart, fashion студия Purity, Група компаній «Едельвейс» та перший український годинниковий завод «Київська Русь», fashion студія Purity.

Українські дівчата – найкрасивіші у світі. Відвідайте конкурс краси і таланту «Міс Київська Русь» 30 червня і переконаєтеся в цьому особисто.

Парк відкритий для відвідувачів з 10.00, працюють середньовічні тир, конюшня, костюмерна, майстер-класи народних ремесел, ярмарок майстрів.

Фото учасниць і детальна інформація на сайті: www.parkkyivrus.com

15 червня

Інші дати
Йосип Вітошинський
1838 – український хоровий диригент. У 1870 р. створив у с. Денисові перші в Західній Україні сільську читальню «Просвіти» і селянський хор.
Розгорнути
Народився Іван Миколайчук
(1941, с.Чортория, Чернівецька область - 1987) – українського актора, режисера, сценариста. Зіграв 34 ролі в кіно, написав 9 сценаріїв, та 2 режисерські роботи. Його називали обличчям і душею українського поетичного кіно, аристократом духу, блискучим самородком.
 
«Я не знаю більш національного народного генія, ніж Миколайчук…До нього це був Довженко» (Сергій Параджанов).
Розгорнути