chrome firefox opera safari iexplorer

Конкурс краси і таланту «Міс Київська Русь»

Дата події:30 червня 2012 о 10:00
Місце події:«Парк Київська Русь»
Більше про подію:

30 червня у «Парку Київська Русь» пройде незабутній захід – Конкурс краси і таланту «Міс Київська Русь-2012».

Кращі дівчата України зберуться в Новому Древньому Києві, щоб показати себе у всій красі, проявити свою активність, цілеспрямованість, життєрадісність та показати глядачам свої таланти!

Саме дівчата Київської Русі з давніх пір славилися своєю красою, розумом, сміливістю. Мета нашого конкурсу – довести, що дівчата сучасні не поступаються красою і мудрістю Ганні, дочці Ярослава Мудрого, королеві Франції чи Великій княгині Ользі.

Молоді слов'янки, учасниці конкурсу, постануть перед журі і глядачами у різних образах. Їх чекають конкурси оригінального і пляжного костюма, вихід у вечірніх сукнях. Кмітливість дівчата проявлять в інтелектуальному конкурсі, спритність і винахідливість – у спортивному.

Крім того, гостей Парку очікує шоу-програма від Театру «Парк Київська Русь» та кінного театру. Завершить шоу краси і таланту яскрава нічна програма – незабутнє вогняне шоу та святковий феєрверк.

Партнери конкурсу краси та таланту «Міс Київська Русь — 2012»: національна мережа фітнес клубів Sport Life, косметична компанія Mirra, корпорація квітів «Камелія», SPA-студія «М'ята», фото арт студія Olgart, fashion студия Purity, Група компаній «Едельвейс» та перший український годинниковий завод «Київська Русь», fashion студія Purity.

Українські дівчата – найкрасивіші у світі. Відвідайте конкурс краси і таланту «Міс Київська Русь» 30 червня і переконаєтеся в цьому особисто.

Парк відкритий для відвідувачів з 10.00, працюють середньовічні тир, конюшня, костюмерна, майстер-класи народних ремесел, ярмарок майстрів.

Фото учасниць і детальна інформація на сайті: www.parkkyivrus.com

2 липня

Інші дати
Ольга Олійник
1925 – український радянський математик. Перша радянська жінка, котра у 29 років стала доктором фізико-математичних наук.
Розгорнути
Володимир Правдич-Немінський 
1879 – український фізіолог, електрофізіолог, нейрохімік. Уперше зареєстрував електричну активність головного мозку тварини та класифікував записані хвилі (нині це називають електроенцефалограмою).
Розгорнути
Народився Володимир Александров
(1825, с. Бугаївка, Харківська область – 1894) – український письменник, музикант, фольклорист, краєзнавець, доктор медицини. Автор оперети «За Немань іду», збірок поезій та перекладів, зібрав та опублікував «Народний пісенник з найкращих українських пісень».  
Ти несись, мій спів, з мольбою, В небо відлітай. І на тихую розмову Вийди, мила в гай. А в гаю гримить, стихає Пісня солов'я, Тож він милу викликає, Молить, як і я. (Володимир Александров)
Розгорнути
Народився Михайло Спіров
(1892, Росія – 1973) – український вчений-анатом, лімфолог. Праці (понад 60) присвячені дослідженню лімфатичної системи, вивченню будови центральної нервової системи, питанням тератології, методиці викладання анатомії та її історії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі