chrome firefox opera safari iexplorer

Концерт Мирослави Которович «Дотик Музики і Слова»

Дата події:12 вересня 2014 о 18:30
Місце події:Музей-квартира Павла Тичини в м. Києві
Більше про подію:

12 вересня 2014 року о 18.30 у мистецькій вітальні вільного музейного простору «Двокрапка» Музею-квартири Павла Тичини в м. Києві у рамках музейного проекту «Музика на дотик» відбудеться концерт неперевершеної скрипальки з свтовим ім"ям Мирослави Которович — «Дотик Музики і Слова». Цей концерт пані Мирослава присвячує пам"яті Павла Тичини.

Охочі відвідати цей концерт зможуть заздалегідь чи в день концерту придбати вхідні квитки, вартість яких дорівнює вартості вхідного квитка.

Це буде своєрідною невеликою фінансовою підтримкою кожного з Вас нашого музею, який намагається бути не лише цікавий, а й сучасним. І у цьому є доля турботи і внеску КОЖНОГО з вас.

Тривалість концерту — 45 хвилин.

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі