chrome firefox opera safari iexplorer

«Коронація Зими» у Парку Київська Русь

Дата події:19-20 листопада 2011 р.
Місце події:Центрі культури та історії Київської Русі «Парк Київська Русь»
Більше про подію:

«Найближчі 3 місяці Зима буде царювати над світом, але Парк впадати в зимову сплячку не збирається, ми продовжуємо працювати, а тому вирішили схилити до себе Зиму, щоб вона була теплою і прихильною до нас», — повідав режисер Театру «Парк Київська Русь», Олександр Андрієнко.

В ході програми «Коронація Зими» пройде дивовижний церемоніал зведення Зими на княжий трон, вручення їй символів влади: пухової перини, щоб Зима була сніжною, кошика з кренделями, щоб Зима була ситної, і музичних бубенців, щоб вона була дзвінка й весела.

Крім того, у «Парку Київська Русь» на цих вихідних відбудеться ігрова програма «Як скоморохи восени на санях їздили» з урочистою презентацією зимових саней, ігри, забави, розіграші та конкурси за участю гостей Парку.

Офіційний Партнер заходу – Всеукраїнський Банк Розвитку.

Парк відкривається для гостей з 10-00 ранку.

Театралізована вистава театру «Парку Київська Русь» розпочнеться:

В суботу та неділю о 12-00 і завершиться о 18-00. Парк працює до 18-00;

Майстер-класи від майстрів Середньовіччя працюють в Парку з 10-00 до 17-00 (субота, неділя)

Відправлення маршрутним автобусом від станції м. Видубичі (зупинка знаходиться біля супермаркету «Фуршет»)
Інтервал руху у «Парк Київська Русь»: 10-00, 12-00, 14-00, 16-00

Вартість квитка: 20,00 грн

18 травня

Інші дати
Микола Прахов
1873 –  український художник, мистецтвознавець. Відомий у галузі декоративно-ужиткового мистецтва. Один з організаторів товариства «Київський художник».
Розгорнути
Народився Костянтин Піскорський
(1892, м.Київ – 1922) – український художник-авангардист. Автор робіт «Цивілізація», «Мечі», «Тривога», «Козак», «Біла гвардія», «Небо», «Про приторк світам іншим», «Зірка опів¬нічна», «Ідол», «Планета», «Біометр життя».
«У творчості Костянтина Піскорського дивовижно переплетені символізм і футуризм, космічна безмірність і енергія вольового художнього жесту, архаїчна містика та новітній європейський раціоналізм». (Дмитро Горбачов).
Розгорнути