chrome firefox opera safari iexplorer

«Коронація Зими» у Парку Київська Русь

Дата події:19-20 листопада 2011 р.
Місце події:Центрі культури та історії Київської Русі «Парк Київська Русь»
Більше про подію:

«Найближчі 3 місяці Зима буде царювати над світом, але Парк впадати в зимову сплячку не збирається, ми продовжуємо працювати, а тому вирішили схилити до себе Зиму, щоб вона була теплою і прихильною до нас», — повідав режисер Театру «Парк Київська Русь», Олександр Андрієнко.

В ході програми «Коронація Зими» пройде дивовижний церемоніал зведення Зими на княжий трон, вручення їй символів влади: пухової перини, щоб Зима була сніжною, кошика з кренделями, щоб Зима була ситної, і музичних бубенців, щоб вона була дзвінка й весела.

Крім того, у «Парку Київська Русь» на цих вихідних відбудеться ігрова програма «Як скоморохи восени на санях їздили» з урочистою презентацією зимових саней, ігри, забави, розіграші та конкурси за участю гостей Парку.

Офіційний Партнер заходу – Всеукраїнський Банк Розвитку.

Парк відкривається для гостей з 10-00 ранку.

Театралізована вистава театру «Парку Київська Русь» розпочнеться:

В суботу та неділю о 12-00 і завершиться о 18-00. Парк працює до 18-00;

Майстер-класи від майстрів Середньовіччя працюють в Парку з 10-00 до 17-00 (субота, неділя)

Відправлення маршрутним автобусом від станції м. Видубичі (зупинка знаходиться біля супермаркету «Фуршет»)
Інтервал руху у «Парк Київська Русь»: 10-00, 12-00, 14-00, 16-00

Вартість квитка: 20,00 грн

28 червня

Інші дати
Народилася Галина Вігурська
(1909, с. Юлинці Вінницької обл. - 1990) -  українська письменниця. Перекладала з білоруської, польської, російської мов (твори Якуба Коласа, В. Бикова, П. Бровки).
Розгорнути
Народився Андрій Роміцин
(1909, с. Труфанівська, Росія - 1990) -  український кінознавець. Кандидат мистецтвознавства. Твори: "Кіно і сучасність", "Мистецтво екрана", "Життя та герої екрана".
Розгорнути
27 — 28 червня 1663 р. – Чорна рада у Ніжині
загальна козацька рада, яка збиралася для вирішення стратегічних птань, коли між старшинами не було одностайності. Рада була скликана для обрання гетьмана Лівобережної України. В 1663 році після зречення Юрія Хмельницького в Україні розпочався період громадянської війни ( «Руїна»). Чорна рада 1663 року обрала гетьманом Івана Брюховецького. Участь у Чорній раді брали не тільки козаки,  але селяни і міщани – «чернь», які також мали право голосу.  
Тече вода в синє море, Та не витікає, Шука козак свою долю, А долі немає. (Тарас Шевченко)
Розгорнути
Битва під Берестечком (28 червня – 10 липня 1651)
найбільший бій Хмельниччини, який вібувся між Військом Запорізьким під командуванням Богдана Хмельницького спільно з союзним йому кримськотатарським військом та армією Речі Посополитої.
Розгорнути

Новини Дивитися всі