chrome firefox opera safari iexplorer

Круглий стіл про повну заборону реклами тютюну в Україні

Дата події:14 лютого 2011 о 13:00
Місце події:м. Київ, прес-центр холдингу «Главред-Медіа» (вул. Стрітенська, 2/8)
Більше про подію:

«Телекритика» запрошує на публічне обговорення проекту закону №5164 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо заборони реклами, спонсорства та стимулювання продажу тютюнових виробів)».

Учасники круглого столу на тему «Повна заборона реклами тютюну в Україні. Громадське здоров'я проти інтересів тютюнового бізнесу?»:

 • Олена Кондратюк, народний депутат, голова підкомітету з питань реклами Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації;
 • Євген Царьков, народний депутат, голова підкомітету з питань податку на прибуток юридичних осіб та інших податків на доходи юридичних осіб (уключаючи спрощені системи оподаткування юридичних осіб) Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики;
 • Андрій Шевченко, народний депутат, голова Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації;
 • Леся Оробець, народний депутат, голова підкомітету з питань базової освіти Комітету Верховної Ради України з питань науки та освіти;
 • Юрій Мірошниченко, народний депутат, голова підкомітету з питань організації та діяльності органів юстиції, нотаріату, адвокатських об'єднань і надання правової допомоги громадянам Комітету Верховної Ради України з питань правової політики;
 • Ксенія Ляпіна, народний депутат, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва;
 • Тарас Чорновіл, народний депутат, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України у закордонних справах;
 • Павло Унгурян, народний депутат, член Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці.
 • Ірина Бережна, народний депутат, голова підкомітету з питань захисту прав, свобод, інтересів громадян та систематизації, адаптації законодавства України до міжнародно-правових стандартів у сфері правосуддя і статусу суддів Комітету Верховної Ради України з питань правосуддя.
 • Дмитро Ветвицький, народний депутат, член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.
 • Андрій Пінчук, народний депутат, голова підкомітету з питань контролю та законодавчого забезпечення діяльності податкових органів Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики.

Модератор — журналіст порталу «Телекритика» Світлана Остапа.

До публічного обговорення законопроекту №5164 запрошуються представники Міністерства охорони здоров'я, рекламного бізнесу, громадських організацій, ЗМІ.

Заявки на акредитацію приймаються за телефонами: (044) 235-22-55, 235-70-91, 098-446-61-95, контактна особа — Юлія Зелінська.

28 травня

Інші дати
Народився Максиміліан Волошин (Кирієнко-Волошин)
(1877, м. Київ – 1932), російський поет і художник українського походження, перекладач. Представник символізму і акмеїзму, в поезії та малярстві відобразив історію та природу Криму.
Припаду я к острым щебням, к серым срывам размытых гор, Причащусь я горькой соли задыхающейся волны, Обовью я чобром, мятой и полынью седой чело. Здравствуй, ты, в весне распятый, мой торжественный Коктебель! (Максиміліан Волошин).
Розгорнути