chrome firefox opera safari iexplorer

Круглий стіл про повну заборону реклами тютюну в Україні

Дата події:14 лютого 2011 о 13:00
Місце події:м. Київ, прес-центр холдингу «Главред-Медіа» (вул. Стрітенська, 2/8)
Більше про подію:

«Телекритика» запрошує на публічне обговорення проекту закону №5164 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо заборони реклами, спонсорства та стимулювання продажу тютюнових виробів)».

Учасники круглого столу на тему «Повна заборона реклами тютюну в Україні. Громадське здоров'я проти інтересів тютюнового бізнесу?»:

 • Олена Кондратюк, народний депутат, голова підкомітету з питань реклами Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації;
 • Євген Царьков, народний депутат, голова підкомітету з питань податку на прибуток юридичних осіб та інших податків на доходи юридичних осіб (уключаючи спрощені системи оподаткування юридичних осіб) Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики;
 • Андрій Шевченко, народний депутат, голова Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації;
 • Леся Оробець, народний депутат, голова підкомітету з питань базової освіти Комітету Верховної Ради України з питань науки та освіти;
 • Юрій Мірошниченко, народний депутат, голова підкомітету з питань організації та діяльності органів юстиції, нотаріату, адвокатських об'єднань і надання правової допомоги громадянам Комітету Верховної Ради України з питань правової політики;
 • Ксенія Ляпіна, народний депутат, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва;
 • Тарас Чорновіл, народний депутат, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України у закордонних справах;
 • Павло Унгурян, народний депутат, член Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці.
 • Ірина Бережна, народний депутат, голова підкомітету з питань захисту прав, свобод, інтересів громадян та систематизації, адаптації законодавства України до міжнародно-правових стандартів у сфері правосуддя і статусу суддів Комітету Верховної Ради України з питань правосуддя.
 • Дмитро Ветвицький, народний депутат, член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.
 • Андрій Пінчук, народний депутат, голова підкомітету з питань контролю та законодавчого забезпечення діяльності податкових органів Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики.

Модератор — журналіст порталу «Телекритика» Світлана Остапа.

До публічного обговорення законопроекту №5164 запрошуються представники Міністерства охорони здоров'я, рекламного бізнесу, громадських організацій, ЗМІ.

Заявки на акредитацію приймаються за телефонами: (044) 235-22-55, 235-70-91, 098-446-61-95, контактна особа — Юлія Зелінська.

27 червня

Інші дати
Владіслав Заремба 
1833 –  український композитор, піаніст і педагог. Автор пісень, фортепіанних п’єс (30 вокальних творів на слова Т. Шевченка), збірок музичної літератури для дітей, обробок українських народних пісень («Де ти бродиш, моя доле» та ін.).
Розгорнути
Народився Олександр Сердюк
(1900, с.Бзів Київська область  – 1988) - український актор театру та кіно, режисер, педагог. Найкращі ролі в українському репертуарі - Сава Чалий («Сава Чалий» І.Карпенко-Карий), Мокій («Мина Мазайло» М.Куліш), Командор («Камінний господар» Л.Українка), Богун, Кобза («Богдан Хмельницький, «Загибель ескадри» О.Корнійчука та ін. Зіграв у кінофільмах «Коліївщина», «Прометей», «Назар Стодоля», «Запорожець за Дунаєм», «Українські мелодії», «Доля Марини».  
«Хто хоче бути великим артистом, той не повинен бруднити себе» (Володимир Винниченко)
Розгорнути

Новини Дивитися всі