chrome firefox opera safari iexplorer

Літературні читання з Дарою Корній та Русланом Найдою

Дата події:18 лютого 2012 о 19:00
Місце події:вул. Ярославів Вал 9 (метро Золоті Ворота)
Більше про подію:

Запрошуємо на літературні читання та вечір старовинної музики!

Поринути у світ давніх легенд і таємниць допоможе письменниця Дара Корній, яка потішить слухачів містичною прозою, приправленою українською міфологією. Музичний супровід – від Руслана Найди, який зіграє на старовинних гуслах та розповість козацькі бувальщини.

Захід присвячено Міжнародному дню рідної мови, який щороку відзначається 21 лютого.

Дара Корній – українська письменниця родом з Волині. Роман «Гонихмарник» здобув третю премію конкурсу «Коронація слова» та став лауреатом премії асамблеї фантастики «ПОРТАЛ-2011» — «Відкриття себе» імені В. І. Савченко. Після його виходу у світ авторка здобула неофіційне звання «української Стефані Майєр». Дара Корній: «Мене злило те, що українські підлітки захоплюються чужинською міфологією, не здогадуючись навіть, наскільки потужним є пласт рідної української міфології. Гонихмарником прагнула довести, що рідна міфологія нічим не гірша, а навіть краща за світову». Нещодавно видала новий роман «Тому що ти є».

Руслан Найда – скульптор і графік. Провівши дитинство в буджацьких степах Одещини, багато подорожував світами. Виставки його творчих робіт експонуються у Польщі, Франції, Швеції, Німеччині, США. Останні роки живе в Нью-Йорку та Києві, ілюструє дитячі книжки, працює над створенням героїчної скульптури українського степу та козакує. Заснував козацьке об’єднання «Нова Січ». Грає на старовинних козацьких інструментах. Особистий сайт: http://naidasculpture.com/

Довідка

Спілка Української Молоді в Україні — всеукраїнська молодіжна громадська організація, що об’єднує українську молодь на добровільних засадах, виховуючи свідомих, чесних і працьовитих громадян, відданих українців-державників, що виробляють світогляд на національно-християнських традиціях та ідеалах, виплеканих українською нацією протягом століть.

СУМ має свої осередки в більшості областей України. Україна СУМ України співпрацює з осередками Спілки Української Молоді в 9 країнах на чотирьох континентах світу.

7 грудня

Інші дати
Народився Микола Устиянович
(1811, м. Миколаїв, Львівська область – 1885) – українського письменника і громадського діяча. Окремі його вірші ««Верховино, світку ти наш», «Гей, браття опришки» стали українськими народними піснями.
Розгорнути
Народився Микола Вороний
(1871, м.Дніпропетровськ - 1938) - українського поета, громадсько-політичного діяча, театрознавця, перекладача. У 1917 р. був одним із засновників і режисерів Українського національного театру. Автор поетичних збірок «Ліричні поезії», «В сяйві мрій», поеми «Євшан-Зілля».
Розгорнути
Народилася Катерина Білокур
(1900, с.Богданівка, Київська область – 1961) – українська художниця-самоучка, майстер українського народного декоративного живопису. Автор картин «Півонії», «Богданівські яблука», «За селом», «Натюрморт», «Хата в Богданівці», «Гай», «Колгоспне поле» та ін.
«Як би ми мали художницю такого рівня майстерності, то змусили б заговорити про неї цілий світ!» (Пабло Пікассо про Катерину Білокур)
Розгорнути