chrome firefox opera safari iexplorer

Літературні читання з Дарою Корній та Русланом Найдою

Дата події:18 лютого 2012 о 19:00
Місце події:вул. Ярославів Вал 9 (метро Золоті Ворота)
Більше про подію:

Запрошуємо на літературні читання та вечір старовинної музики!

Поринути у світ давніх легенд і таємниць допоможе письменниця Дара Корній, яка потішить слухачів містичною прозою, приправленою українською міфологією. Музичний супровід – від Руслана Найди, який зіграє на старовинних гуслах та розповість козацькі бувальщини.

Захід присвячено Міжнародному дню рідної мови, який щороку відзначається 21 лютого.

Дара Корній – українська письменниця родом з Волині. Роман «Гонихмарник» здобув третю премію конкурсу «Коронація слова» та став лауреатом премії асамблеї фантастики «ПОРТАЛ-2011» — «Відкриття себе» імені В. І. Савченко. Після його виходу у світ авторка здобула неофіційне звання «української Стефані Майєр». Дара Корній: «Мене злило те, що українські підлітки захоплюються чужинською міфологією, не здогадуючись навіть, наскільки потужним є пласт рідної української міфології. Гонихмарником прагнула довести, що рідна міфологія нічим не гірша, а навіть краща за світову». Нещодавно видала новий роман «Тому що ти є».

Руслан Найда – скульптор і графік. Провівши дитинство в буджацьких степах Одещини, багато подорожував світами. Виставки його творчих робіт експонуються у Польщі, Франції, Швеції, Німеччині, США. Останні роки живе в Нью-Йорку та Києві, ілюструє дитячі книжки, працює над створенням героїчної скульптури українського степу та козакує. Заснував козацьке об’єднання «Нова Січ». Грає на старовинних козацьких інструментах. Особистий сайт: http://naidasculpture.com/

Довідка

Спілка Української Молоді в Україні — всеукраїнська молодіжна громадська організація, що об’єднує українську молодь на добровільних засадах, виховуючи свідомих, чесних і працьовитих громадян, відданих українців-державників, що виробляють світогляд на національно-християнських традиціях та ідеалах, виплеканих українською нацією протягом століть.

СУМ має свої осередки в більшості областей України. Україна СУМ України співпрацює з осередками Спілки Української Молоді в 9 країнах на чотирьох континентах світу.

2 липня

Інші дати
Ольга Олійник
1925 – український радянський математик. Перша радянська жінка, котра у 29 років стала доктором фізико-математичних наук.
Розгорнути
Володимир Правдич-Немінський 
1879 – український фізіолог, електрофізіолог, нейрохімік. Уперше зареєстрував електричну активність головного мозку тварини та класифікував записані хвилі (нині це називають електроенцефалограмою).
Розгорнути
Народився Володимир Александров
(1825, с. Бугаївка, Харківська область – 1894) – український письменник, музикант, фольклорист, краєзнавець, доктор медицини. Автор оперети «За Немань іду», збірок поезій та перекладів, зібрав та опублікував «Народний пісенник з найкращих українських пісень».  
Ти несись, мій спів, з мольбою, В небо відлітай. І на тихую розмову Вийди, мила в гай. А в гаю гримить, стихає Пісня солов'я, Тож він милу викликає, Молить, як і я. (Володимир Александров)
Розгорнути
Народився Михайло Спіров
(1892, Росія – 1973) – український вчений-анатом, лімфолог. Праці (понад 60) присвячені дослідженню лімфатичної системи, вивченню будови центральної нервової системи, питанням тератології, методиці викладання анатомії та її історії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі