chrome firefox opera safari iexplorer

Літературні читання з Дарою Корній та Русланом Найдою

Дата події:18 лютого 2012 о 19:00
Місце події:вул. Ярославів Вал 9 (метро Золоті Ворота)
Більше про подію:

Запрошуємо на літературні читання та вечір старовинної музики!

Поринути у світ давніх легенд і таємниць допоможе письменниця Дара Корній, яка потішить слухачів містичною прозою, приправленою українською міфологією. Музичний супровід – від Руслана Найди, який зіграє на старовинних гуслах та розповість козацькі бувальщини.

Захід присвячено Міжнародному дню рідної мови, який щороку відзначається 21 лютого.

Дара Корній – українська письменниця родом з Волині. Роман «Гонихмарник» здобув третю премію конкурсу «Коронація слова» та став лауреатом премії асамблеї фантастики «ПОРТАЛ-2011» — «Відкриття себе» імені В. І. Савченко. Після його виходу у світ авторка здобула неофіційне звання «української Стефані Майєр». Дара Корній: «Мене злило те, що українські підлітки захоплюються чужинською міфологією, не здогадуючись навіть, наскільки потужним є пласт рідної української міфології. Гонихмарником прагнула довести, що рідна міфологія нічим не гірша, а навіть краща за світову». Нещодавно видала новий роман «Тому що ти є».

Руслан Найда – скульптор і графік. Провівши дитинство в буджацьких степах Одещини, багато подорожував світами. Виставки його творчих робіт експонуються у Польщі, Франції, Швеції, Німеччині, США. Останні роки живе в Нью-Йорку та Києві, ілюструє дитячі книжки, працює над створенням героїчної скульптури українського степу та козакує. Заснував козацьке об’єднання «Нова Січ». Грає на старовинних козацьких інструментах. Особистий сайт: http://naidasculpture.com/

Довідка

Спілка Української Молоді в Україні — всеукраїнська молодіжна громадська організація, що об’єднує українську молодь на добровільних засадах, виховуючи свідомих, чесних і працьовитих громадян, відданих українців-державників, що виробляють світогляд на національно-християнських традиціях та ідеалах, виплеканих українською нацією протягом століть.

СУМ має свої осередки в більшості областей України. Україна СУМ України співпрацює з осередками Спілки Української Молоді в 9 країнах на чотирьох континентах світу.

22 квітня

Інші дати
22 квітня відзначають:
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі).
Розгорнути
Народився Анатолій Михайленко
(1939, хутір Комуна Полтавської обл. - 2007) - український письменнник, журналіст, видавець. Автор більше 30 книжок художньої прози й публіцистики, зокрема "Оливкова гілка з Рима", "Кленовий лист з Канади", "Пливе мій човен. Запах полину", "Заки море перелечу".
Розгорнути
Народився Євген Сагайдачний
(1886, м.Херсон – 1961) – український маляр, декоратор і педагог. Автор численних акварелей з гуцульського життя, залишив по собі велику колекцію народного, зокрема гуцульського, мистецтва.
Розгорнути
Народився Євген Козак
(1907, с. Колодне, Львівська область – 1988) – український композитор, диригент, педагог. Автор театралізованого концерту «Буковинське весілля», хорових пісень "Вівчарик", "Україно моя", "Думи мої", «Вітер з полонини», "Зелень кленова, вулиці Львова", обробок українських народних пісень, пісень на слова Т.Шевченка.
Ой, вічарику-вівчарю, Ти жени свою отару З гір високих, з полонини У широкую долину. Сядь зі мною в просінь світа, Заграй мені на трембіті, Розкажи мені - чи любиш? Чом до серця не голубиш? (Українська народна пісня)
Розгорнути

Новини Дивитися всі