chrome firefox opera safari iexplorer

Майстер-клас "А я у гай ходила! " у музеї Павла Тичини

Дата події:20 березня 2014
Місце події:Київська музей-квартира Павла Тичини
Більше про подію:

Кожна дитина, яка навчилася вимовляти перші слова, разом з мамою чи бабусею неодмінно декламує вірш «А я у гай ходила — по квітку ось яку!» Читають цей вірш і дівчата, і хлопці. Більшість мам і бабусь навіть не знають, що це вірш Павла Тичини, вони вважають його народною творчістю — так прижилися у свідомості та пам"яті людей ці віршовані рядки. І от тепер цими словами ми назвали наш майстер-клас.

Пригадуєте? Рік тому у київському музеї-квартирі Павла Тичини з"явився «дитячий простір». Тоді за один день «виросло» чудове розлоге дерево, на гілці якого гордовито сиділа зозуля і зверхньо споглядала на усе, що діялося довкола. Це було дерево музейного роду. Дуже швидко воно почало набирали «листочків». Нещодавно, минулого тижня, на ньому «присіли відпочити» жайворонки, виготовлені п"ятикласниками спеціалізованої школи № 78. А сьогодні у траві, що «росте» під деревом — з"явилася перша квітка-красуня, яку виготовлено у процесі підготовки до майстер-класу «А я у гай ходила».

Приєднутеся й Ви! Виготовіть свою квітку до нашого музейного саду! А іще краще — зробіть це разом із своєю малечою!

Майстер-клас можна відвідувати цілим класом, а можна -індивідуально.
Участь у майстер-класі — 5,00 грн. за умови, що Ваша чудова квітка залищиться в нашому «музейному гаю».

4 грудня

Інші дати
Введення у Храм Пресвятої Богородиці
У календарному циклі українського народу це свято замикає осінній сезон і починає зимовий. Як на Новий Рік, хто перший прийде на Введення до хати, той буде першим «полазником», себто тим, що приносить добро чи якесь лихо: коли ввійде першим молодий, гарний, здоровий чоловік, а до того зі грошима, то це добра ворожба: весь рік у хаті будуть усі здорові і будуть гроші вестися. Коли ж увійде старий, хворий, особливо стара баба, або коли хтось прийде чогось зичити, — то це злий знак.
Розгорнути