chrome firefox opera safari iexplorer

Майстер-клас "А я у гай ходила! " у музеї Павла Тичини

Дата події:20 березня 2014
Місце події:Київська музей-квартира Павла Тичини
Більше про подію:

Кожна дитина, яка навчилася вимовляти перші слова, разом з мамою чи бабусею неодмінно декламує вірш «А я у гай ходила — по квітку ось яку!» Читають цей вірш і дівчата, і хлопці. Більшість мам і бабусь навіть не знають, що це вірш Павла Тичини, вони вважають його народною творчістю — так прижилися у свідомості та пам"яті людей ці віршовані рядки. І от тепер цими словами ми назвали наш майстер-клас.

Пригадуєте? Рік тому у київському музеї-квартирі Павла Тичини з"явився «дитячий простір». Тоді за один день «виросло» чудове розлоге дерево, на гілці якого гордовито сиділа зозуля і зверхньо споглядала на усе, що діялося довкола. Це було дерево музейного роду. Дуже швидко воно почало набирали «листочків». Нещодавно, минулого тижня, на ньому «присіли відпочити» жайворонки, виготовлені п"ятикласниками спеціалізованої школи № 78. А сьогодні у траві, що «росте» під деревом — з"явилася перша квітка-красуня, яку виготовлено у процесі підготовки до майстер-класу «А я у гай ходила».

Приєднутеся й Ви! Виготовіть свою квітку до нашого музейного саду! А іще краще — зробіть це разом із своєю малечою!

Майстер-клас можна відвідувати цілим класом, а можна -індивідуально.
Участь у майстер-класі — 5,00 грн. за умови, що Ваша чудова квітка залищиться в нашому «музейному гаю».

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі