chrome firefox opera safari iexplorer

Майстер-класи «Жайворон мов золотий, з переливами»

Дата події:9-25 березня 2014 р.
Місце події:Музей-квартира Павла Тичини
Більше про подію:

В українській символіці птах — символ долі, сім'ї, любові, покровитель дітей та жінок, єдина істора, якій наші предки надавали особливої здатності — злетіти до сонця та, подолавши силу земного тяжіння, полинути далеко у Всесвіт та душам наших далеких пращурів «розповісти» про наше земне життя.

Березень — місяць, коли з вирію повертаються птахи. За різними повір"ями називають і 9-те, 17-те, і 22-ге березня — днями, коли прилітають птахи. Очевидно, ці дати досить умовні і головним є, власне, період, коли до нашого вука долинає звук несміливого співу жайворонка.

Саме у цей час починає прокидатся природа, стає довшим день, тепліше й яскравіше світить сонечко, кожен з нас прагне прикрасити простір, який нас оточує.

З 9 до 25 березня 2014 року Музей-квартира Павла Тичини пропонує відвідати усім охочим майстер-клас, який називається словами з вірша Павла Тичини — «Жайворон мов золотий, з переливами».

В процесі нетривалої роботи діти зможуть виготовити пташку, символа-провісника весни, позитивних перемін, надій, чистих сподівань та розмістити її чи в музейному дитячому просторі на дереві музейного життя, чи прикрасити нею простів у класі, в школі, вдома. Дорослі ж зможуть зробити витинанку, центральним образом якої буде символ птаха. Під час майстер-класу буде виготовдена витинанка та оздоблена лише в паперовому варіанті. Подальше оздоблення витинанки (обрамлення її в рамку, в паспарту й т.і.) залежатиме від бажання її автора та виконуватиметься ним самостійно. Для виготволення витинанки потрібно буде мати з собою маленькі (манікюрні) ножиці.

Такі майстер-класи можуть відвідувати як поодинокі відвідувачі, так і родини, й класи учнів.

Тривалість заняття — від 25 хвилин (виготовлення пташки) до 1 години (виготовлення витинанки).

Варість майстер-класу:
для дітей, які виготовляють пташку — 10,00 грн. (з цим квитком діти за бажанням зможуть оглянути музейну експозицію); кількість учасників майстер-класу — від 1 до 30 чоловік;
для тих, хто виконуватиме витинанку — 25 грн. (з цими ж квитками охочі зможуть оглянути музейну експозицію).

Попередній запис потрібен лише у випадку проведення занять класом учнів. Телефон — 234-43-27.

2 липня

Інші дати
Ольга Олійник
1925 – український радянський математик. Перша радянська жінка, котра у 29 років стала доктором фізико-математичних наук.
Розгорнути
Володимир Правдич-Немінський 
1879 – український фізіолог, електрофізіолог, нейрохімік. Уперше зареєстрував електричну активність головного мозку тварини та класифікував записані хвилі (нині це називають електроенцефалограмою).
Розгорнути
Народився Володимир Александров
(1825, с. Бугаївка, Харківська область – 1894) – український письменник, музикант, фольклорист, краєзнавець, доктор медицини. Автор оперети «За Немань іду», збірок поезій та перекладів, зібрав та опублікував «Народний пісенник з найкращих українських пісень».  
Ти несись, мій спів, з мольбою, В небо відлітай. І на тихую розмову Вийди, мила в гай. А в гаю гримить, стихає Пісня солов'я, Тож він милу викликає, Молить, як і я. (Володимир Александров)
Розгорнути
Народився Михайло Спіров
(1892, Росія – 1973) – український вчений-анатом, лімфолог. Праці (понад 60) присвячені дослідженню лімфатичної системи, вивченню будови центральної нервової системи, питанням тератології, методиці викладання анатомії та її історії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі