chrome firefox opera safari iexplorer

«Масляна в Древньому Києві»

Дата події:25-26 лютого 2012 р.
Місце події: «Парк Київська Русь» (Київська обл., Обухівський район, с. Копачів)
Більше про подію:

25-26 лютого у Центрі культури та історії Древньої Русі «Парк Київська Русь» відбудеться грандіозне святкування Масляної – стародавнього свята, що символізує відхід Зими та початок Весни.

Справжні народні гуляння з хороводами навколо вогнища, нестримним сміхом, традиційними обрядами та забавами чекають на гостей Парку в останні дні відступаючої зими. Відвідувачі не тільки поринуть у чарівний світ Середньовіччя, але й долучаться до древніх традицій наших предків.

У програмі святкування – театралізовані дійства Театру «Парк Київська Русь», конкурси, захопливі поєдинки воїнів, хороводи та стрибки через багаття, майстер-класи з народної творчості, і, звичайно, зігріваючі чаювання та ласування млинцями з різними начинками – традиційною стравою Масляної.

На гостей чекає приємний подарунок від «Парку Київська Русь» – безкоштовні катання на конях і поні.

Кульмінацією дійства стане спалювання найбільшого в Україні солом’яного опудала Масляної, дивовижне вогняне шоу та святковий феєрверк.

Працюватимуть розважальні локації – лучний тир, середньовічна кухня, фотолокація історичного костюму. По всій території Парку будуть виступати музичні колективи народної творчості.

* Парк працюватиме з 10:00 до 19:30.

Детальну інформацію шукайте на сайті www.parkkyivrus.com

19 квітня

Інші дати
Мар’ян Крушельницький
1897 – український актор, режисер. Один із фундаторів українського театру.
Розгорнути
Народився Марко Бараболя (Рознійчук Іван Федорович)
(1910, с.Ділове Закарпатська область - 1945) - український письменник-сатирик, «королем закарпатського гумору» називали його сучасники.
«Не сумуйте, полонини ! Засихайте, сльози! Зацвітайте, черемшини! Смійтесь, верболози» (Марко Бараболя)
Розгорнути