chrome firefox opera safari iexplorer

«Масляна в Древньому Києві»

Дата події:25-26 лютого 2012 р.
Місце події: «Парк Київська Русь» (Київська обл., Обухівський район, с. Копачів)
Більше про подію:

25-26 лютого у Центрі культури та історії Древньої Русі «Парк Київська Русь» відбудеться грандіозне святкування Масляної – стародавнього свята, що символізує відхід Зими та початок Весни.

Справжні народні гуляння з хороводами навколо вогнища, нестримним сміхом, традиційними обрядами та забавами чекають на гостей Парку в останні дні відступаючої зими. Відвідувачі не тільки поринуть у чарівний світ Середньовіччя, але й долучаться до древніх традицій наших предків.

У програмі святкування – театралізовані дійства Театру «Парк Київська Русь», конкурси, захопливі поєдинки воїнів, хороводи та стрибки через багаття, майстер-класи з народної творчості, і, звичайно, зігріваючі чаювання та ласування млинцями з різними начинками – традиційною стравою Масляної.

На гостей чекає приємний подарунок від «Парку Київська Русь» – безкоштовні катання на конях і поні.

Кульмінацією дійства стане спалювання найбільшого в Україні солом’яного опудала Масляної, дивовижне вогняне шоу та святковий феєрверк.

Працюватимуть розважальні локації – лучний тир, середньовічна кухня, фотолокація історичного костюму. По всій території Парку будуть виступати музичні колективи народної творчості.

* Парк працюватиме з 10:00 до 19:30.

Детальну інформацію шукайте на сайті www.parkkyivrus.com

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі