chrome firefox opera safari iexplorer

Міжнародний джазовий фестиваль, Одеса

Дата події:23-25 вересня 2011 р.
Місце події:Одеса, сцена Українського театру
Більше про подію:

З 23 по 25 вересня в Одесі пройде Міжнародний джазовий фестиваль. Щовечора на сцені Українського театру буде представлено три різні проекти з трьох країн світу. Музиканти 7 проектів вперше виступлять в Україні.

На титул хедлайнера фестивалю претендують три проекти: квартет Ебрахама Бертона (США), «Jazztett» Бернара Струбера (Франція) та тріо Артура Дуткевича (Польща). Вперше в Одесі виступлять джазові музиканти з Бразилії (Фабіано Чагас) і Японії (Квартет Юко Окамото).

14 вересня в арт-центрі «Маркoff» відкриється приурочена до проведення «Odessa JazzFest-2011» виставка джазових фотографій. В експозиції — роботи відомих в Одесі фотографів Олени Іванової та Олександра Гевелюка.

22 вересня в 19:00 рамках фестивалю «Odessa JazzFest-2011» відбудеться концерт органного джазу, який пройде в залі Євангельської Реформатської Пресвітеріанської церкви (вул. Пастера, 62).

Французький джазмен Бернар Струбер виконає на органі класичні твори, а також імпровізації на теми джазових п'єс.

Довідка

Юрій Кузнєцов — український джазовий піаніст, віртуозний імпровізатор-мультиінструменталіст, композитор і педагог, засновник та арт-директор міжнародного джазового фестивалю «Джаз-карнавал в Одесі», президент «Клубу Високої Музики», заслужений діяч мистецтв України.

На фестивалі прозвучать спонтанні джазові імпровізації від арт-директора фестивалю піаніста і композитора Юрія Кузнєцова, який виступить також на одній сцені з японським квартетом Юко Окамото.

Грає твори в спектрі від класичного до експериментального та авангардного джазу, володар спеціального призу Пола Маккартні на міжнародному конкурсі Yesterday в Естонії. Завдяки неординарному музичному таланту й неперевершеній техніці ім’я Кузнєцова широко відомо як в Україні так і закордоном.

Джерело: УНН