chrome firefox opera safari iexplorer

Міжнародний джазовий фестиваль, Одеса

Дата події:23-25 вересня 2011 р.
Місце події:Одеса, сцена Українського театру
Більше про подію:

З 23 по 25 вересня в Одесі пройде Міжнародний джазовий фестиваль. Щовечора на сцені Українського театру буде представлено три різні проекти з трьох країн світу. Музиканти 7 проектів вперше виступлять в Україні.

На титул хедлайнера фестивалю претендують три проекти: квартет Ебрахама Бертона (США), «Jazztett» Бернара Струбера (Франція) та тріо Артура Дуткевича (Польща). Вперше в Одесі виступлять джазові музиканти з Бразилії (Фабіано Чагас) і Японії (Квартет Юко Окамото).

14 вересня в арт-центрі «Маркoff» відкриється приурочена до проведення «Odessa JazzFest-2011» виставка джазових фотографій. В експозиції — роботи відомих в Одесі фотографів Олени Іванової та Олександра Гевелюка.

22 вересня в 19:00 рамках фестивалю «Odessa JazzFest-2011» відбудеться концерт органного джазу, який пройде в залі Євангельської Реформатської Пресвітеріанської церкви (вул. Пастера, 62).

Французький джазмен Бернар Струбер виконає на органі класичні твори, а також імпровізації на теми джазових п'єс.

Довідка

Юрій Кузнєцов — український джазовий піаніст, віртуозний імпровізатор-мультиінструменталіст, композитор і педагог, засновник та арт-директор міжнародного джазового фестивалю «Джаз-карнавал в Одесі», президент «Клубу Високої Музики», заслужений діяч мистецтв України.

На фестивалі прозвучать спонтанні джазові імпровізації від арт-директора фестивалю піаніста і композитора Юрія Кузнєцова, який виступить також на одній сцені з японським квартетом Юко Окамото.

Грає твори в спектрі від класичного до експериментального та авангардного джазу, володар спеціального призу Пола Маккартні на міжнародному конкурсі Yesterday в Естонії. Завдяки неординарному музичному таланту й неперевершеній техніці ім’я Кузнєцова широко відомо як в Україні так і закордоном.

Джерело: УНН

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі