chrome firefox opera safari iexplorer

Міжнародний фестиваль молодіжних театрів «Рампа», Дніпропетровськ

Дата події:11-16 квітня 2011 р.
Місце події:Дніпропетровськ, Дніпропетровський академічний театр російської драми ім. Горького (просп. Маркса, 97)
Більше про подію:

Організаторами фестивалю виступили, зокрема, облдержадміністрація Дніпропетровщини, Дніпровський союз молоді, Дніпропетровський академічний театр російської драми.

Учасники з України, Росії та Білорусі.  

За гран-прі «Рампи» будуть боротися Народний аматорський театр «Вавилон» з Києва, проект «Конфітюр» з Волгограда, Народний театр-студія «Маски» з Дніпропетровська, театр «На Жуках» з Харкова, Жіночий естрадний театр «НеГеніі» з Дніпропетровська, «Новий театр» з Прилук, Народний театр «Сатрап» з Мінська, Зразкова музично-драматична студія «Теремок» з Білгород-Дністровського, СТЕМ «Точка опори» з Волгограда, Центр імені Мейєрхольда з Херсона, Театр авторських інтерпретацій «BUBAMARA» з Дніпропетровська, Музичний театр юного актора «Fantazianew» з Києва.

9 листопада

Інші дати
День української писемності та мови
Це свято було встановлено указом президента України в 1997 році і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.
Розгорнути
День вшанування преподобного Нестора Літописця
(бл. 1056 – 1113) – київський літописець та письменник-агіограф, чернець Києво-Печерського монастиря. Автор житій святих князів Бориса і Гліба та Феордосія Печерського. Вважається упорядником (за іншою версією автором) «Повісті времінних літ».
Розгорнути
Народився Богдан Лепкий
(1872, с.Крегулець, Тернопільська область – 1941) – український поет, прозаїк, літературознавець, критик, перекладач, історик літератури. Творча спадщина Б.Лепкого складає понад 80 власних книг, у тому числі цикл романів «Мазепа», він — упорядник і видавець 62 томів творів української класики з ґрунтовними дослідженнями, примітками, коментарями.
«Колисав мою колиску Вітер рідного Поділля І зливав на сонні вії Степового запах зілля. Колисав мою колиску Звук підгірської трембіти, Що від неї зорі меркнуть І росою плачуть квіти» (Богдан Лепкий)
Розгорнути