chrome firefox opera safari iexplorer

Міжнародний фестиваль молодіжних театрів «Рампа», Дніпропетровськ

Дата події:11-16 квітня 2011 р.
Місце події:Дніпропетровськ, Дніпропетровський академічний театр російської драми ім. Горького (просп. Маркса, 97)
Більше про подію:

Організаторами фестивалю виступили, зокрема, облдержадміністрація Дніпропетровщини, Дніпровський союз молоді, Дніпропетровський академічний театр російської драми.

Учасники з України, Росії та Білорусі.  

За гран-прі «Рампи» будуть боротися Народний аматорський театр «Вавилон» з Києва, проект «Конфітюр» з Волгограда, Народний театр-студія «Маски» з Дніпропетровська, театр «На Жуках» з Харкова, Жіночий естрадний театр «НеГеніі» з Дніпропетровська, «Новий театр» з Прилук, Народний театр «Сатрап» з Мінська, Зразкова музично-драматична студія «Теремок» з Білгород-Дністровського, СТЕМ «Точка опори» з Волгограда, Центр імені Мейєрхольда з Херсона, Театр авторських інтерпретацій «BUBAMARA» з Дніпропетровська, Музичний театр юного актора «Fantazianew» з Києва.

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі