chrome firefox opera safari iexplorer

Міжнародний фестиваль молодіжних театрів «Рампа», Дніпропетровськ

Дата події:11-16 квітня 2011 р.
Місце події:Дніпропетровськ, Дніпропетровський академічний театр російської драми ім. Горького (просп. Маркса, 97)
Більше про подію:

Організаторами фестивалю виступили, зокрема, облдержадміністрація Дніпропетровщини, Дніпровський союз молоді, Дніпропетровський академічний театр російської драми.

Учасники з України, Росії та Білорусі.  

За гран-прі «Рампи» будуть боротися Народний аматорський театр «Вавилон» з Києва, проект «Конфітюр» з Волгограда, Народний театр-студія «Маски» з Дніпропетровська, театр «На Жуках» з Харкова, Жіночий естрадний театр «НеГеніі» з Дніпропетровська, «Новий театр» з Прилук, Народний театр «Сатрап» з Мінська, Зразкова музично-драматична студія «Теремок» з Білгород-Дністровського, СТЕМ «Точка опори» з Волгограда, Центр імені Мейєрхольда з Херсона, Театр авторських інтерпретацій «BUBAMARA» з Дніпропетровська, Музичний театр юного актора «Fantazianew» з Києва.

2 жовтня

Інші дати
2 жовтня відзначають:
  • Міжнародний день соціального педагога.
  • Міжнародний день ненасильства.
Розгорнути
Богдан Стельмах 
1943 – український поет. Його вірші «Перший сніг», «Пшеничне перевесло», «Колиска вітру», «Запроси мене у сни», «Тільки раз цвіте любов» з музикою Івасюка й Білозіра стали загальнонаціональними шлягерами у виконанні гуртів Ватра, Океан Ельзи та Плач Єремії, виконавців Руслани й Олександра Пономарьова, Софії Ротару і Василя Зінкевича.
Розгорнути
Михайло Жук
1883 – український живописець, майстер станкової грамоти та кераміки. Автор робіт «Дівчина в кріслі», «Гуцул», «Портрет батька», хрестоматійних портретів М. Вороного, Г Нарбута, О. Мурашка.
Розгорнути
Михайло Іванов
1871 – український учений-тваринник, педагог, засновник експериментальних зоотехнічних станцій у заповіднику Асканія-Нова.
Розгорнути
Народився Йосип Бокшай
(1891, с. Кобилецька Поляна Закарпатської області. - 1975) - український живописець, майстер пейзажу. Спільно з А. Ерделі вперше на Закарпатті організував художню школу. Автор картин "Озеро в горах", "Синевир", "Полонина Рівна", "Зустріч на полонині"
Розгорнути
Народився Денис Січинський
(1865 - 1909) – композитор і хоровий диригент, перший професор музики у Галичині, музично-громадський діяч, педагог.
Розгорнути
Народився Іван Багряний
(1907 – 1963), український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч. Автор романів «Сад Гетсиманський», «Тигролови», поеми «Гуляй-Поле». Лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка (посмертно).
«Перейшов усі світи я — Є прекрасних мов багато, Але п е р ш о ю, як Мати, Серед мов одна лиш ти є. Ти велична і проста. Ти стара і вічно нова. Ти могутня, р і д н а м о в о ! Мово — пісня колискова. Мова — м а т е р і у с т а.» («Рідна Мова», 1937)
Розгорнути