chrome firefox opera safari iexplorer

Міжнародний книжковий форум «Книжковий Арсенал»

Дата події:27 травня-1 червня 2011 р.
Місце події:Київ, Мистецький арсенал
Більше про подію:

Це буде фестиваль нового формату, в якому візьмуть участь близько 100 найкращих українських та світових видавництв.

У Мистецькому арсеналі будуть представлені, зокрема, найцікавіші видання про Київ та урбаністична література.

Серед гостей ярмарку організатори очікують побачити не лише популярних письменників, а й відомих журналістів-публіцистів, фотографів та митців. Свою згоду взяти участь у ярмарку висловили представники Франції, Німеччини, Італії, Швеції, Нідерландів, Великої Британії, США та Росії.

За словами Новохатька, на ярмарок також запрошена легенда італійського дизайну, яка очолює відоме ательє Fornaseiti, Барнаба Форназетті. Вона презентуватиме історію ательє та розкішно ілюстровану монографію, що вийшла у видавництві Rizzoli.

12 липня

Інші дати
Народився Петро Тронько
(1915, с.Заброди Харківської обл. - 2011) - історик, академік, державний діяч. Сприяв створенню Музею народної архітектури та побуту в Пирогові, відновленню Золотих воріт, Михайлівського Золотоверхого та Успенського соборів у Києві; керував роботою над створенням 26-томної "Історії міст і сіл Української РСР".
Розгорнути
День Святих апостолів Петра і Павла
«Як на Петрів день спека, то на Різдво мороз. Коли на Петра сльота, влітку буде багато болота». (Народні прикмети)
Розгорнути
Народився Антін Синявський
1866, м.Біла Церква - 1951) – український  політичний і громадський діяч, історик, економіст, педагог. Автор праць «Економічний район та економічний ландшафт», «Близький Схід і Україна» та ін.  
Розгорнути
Народився Олександр Мельников
(1889 , м. Мезень, Росія - 1958) - український хірург і онколог, займався лікуванням захворювань черевної порожнини, газової інфекції тощо.
Розгорнути