chrome firefox opera safari iexplorer

Міжнародний книжковий форум «Книжковий Арсенал»

Дата події:27 травня-1 червня 2011 р.
Місце події:Київ, Мистецький арсенал
Більше про подію:

Це буде фестиваль нового формату, в якому візьмуть участь близько 100 найкращих українських та світових видавництв.

У Мистецькому арсеналі будуть представлені, зокрема, найцікавіші видання про Київ та урбаністична література.

Серед гостей ярмарку організатори очікують побачити не лише популярних письменників, а й відомих журналістів-публіцистів, фотографів та митців. Свою згоду взяти участь у ярмарку висловили представники Франції, Німеччини, Італії, Швеції, Нідерландів, Великої Британії, США та Росії.

За словами Новохатька, на ярмарок також запрошена легенда італійського дизайну, яка очолює відоме ательє Fornaseiti, Барнаба Форназетті. Вона презентуватиме історію ательє та розкішно ілюстровану монографію, що вийшла у видавництві Rizzoli.

18 травня

Інші дати
Микола Прахов
1873 –  український художник, мистецтвознавець. Відомий у галузі декоративно-ужиткового мистецтва. Один з організаторів товариства «Київський художник».
Розгорнути
Народився Костянтин Піскорський
(1892, м.Київ – 1922) – український художник-авангардист. Автор робіт «Цивілізація», «Мечі», «Тривога», «Козак», «Біла гвардія», «Небо», «Про приторк світам іншим», «Зірка опів¬нічна», «Ідол», «Планета», «Біометр життя».
«У творчості Костянтина Піскорського дивовижно переплетені символізм і футуризм, космічна безмірність і енергія вольового художнього жесту, архаїчна містика та новітній європейський раціоналізм». (Дмитро Горбачов).
Розгорнути