chrome firefox opera safari iexplorer

Міжнародний освітній форум, Львів

Дата події:14 квітня 2011
Місце події:Львів, Національний університет «Львівська політехніка», 4-й навчальний корпус
Більше про подію:

Мета заходу — підвищити рівень інформування молоді про дійсні міжнародні програми навчання, стипендії, гранти, надати практичні рекомендації від експертів щодо отримання додаткової освіти за кордоном.

Організатори — Колегія та профком студентів і аспірантів Національного університету «Львівська політехніка».

Додаткові заходи:

  • проведення презентацій від міжнародних навчальних програм, організацій;
  • проведення тренінгів, щодо написання грантів, заповнення аплікаційних форм, процедури подачі;
  • мовне питання при подачі на програму.

Організатори пропонують презентувати можливості, які фонди надають студентам, а також взяти участь у додаткових заходах в якості доповідачів.

Участь у форумі безкоштовна.

24 липня

Інші дати
Ігор Дмитренко
1928 – український фізик у галузі надпровідності та низькотемпературного матеріалознавства, академік. Створив надпровідниковий квантовий магнітометр і градієнтометр надвисокої чутливості, перший в СРСР магнітокардіограф, кріогенний лазерний сканувальний мікроскоп та ін.
Розгорнути
Петро Перемежко
1833 – український гістолог. Засновник кафедри гістології, ембріології і порівняльної анатомії Київського університету. Уперше описав непрямий поділ тваринних клітин.
Розгорнути
Народився Василь Мисик
(1907, с. Новопавлівка Дніпропетровської обл. -  1983) - український письменник, перекладач. Автор поетичних збірок "Трави", "Блакитний міст", "Чотири вітри", "Вибране", "Борозни", "Верховіття", "Берег" та ін.; кількох збірок оповідань та нарисів; багато перекладав з англійської та східних мов.
Розгорнути
День рівноапостольної Ольги, княгині Київської
дружини князя Ігоря, канонізованої Православною церквою. Княжила в Київській Русі в роки неповноліття свого сина Святослава (945 – 964). Упорядкувала збирання данини, організувала опорні пункти київської влади. Сприяла поширенню на Русі християнства.  
Що за дівчина-краса. Заговорить: думка — сонце; Очі — сині небеса. Хто вона, чия і звідки, Князь докладно розпитав, А на другий день по неї І сватів своїх послав. І за князя вийшла заміж Проста дівчина з села, І до смерті вірним другом Князю Ігорю була. (Олександр Олесь)
Розгорнути