chrome firefox opera safari iexplorer

Київ та Відень співпрацюватимуть в освітній галузі

07 листопада 2012 о 11:51

8 листопада об 11:30 за участю голови КМДА Олександра Попова та мера Відня Міхаеля Хойпля відбудеться підписання угоди про співробітництво в освітній галузі між двома столицями. Про це УНН повідомили у прес-службі КМДА.

Про свої наміри підписати власні угоди про співпрацю з конкретними школами Відня уже заявили понад 20 освітніх закладів Києва.

Підписання угоди відбудеться у школі №115 ім. І.Огієнка Солом’янського району, яка підтримує партнерські зв’язки з гімназією №18 міста Відень з 2004 року. Завдяки такій співпраці столичні школярі мають нагоду відвідувати Відень та приймати у себе австрійських однолітків, брати участь у спільних освітніх форумах, виставках та конференціях, а педагоги – обмінюватися досвідом із віденськими колегами.

Під час візиту до школи №115 очільники столичних адміністрацій Києва та Відня оглянуть також лінгафонні і мультимедійні кабінети школи та долучаться до проведення уроку з німецької мови, тож Міхаель Хойпль зможе відповісти на усі запитання солом’янських школярів рідною для нього мовою.

Місце проведення: Спеціалізована школа № 115 ім. І.Огієнка (вул. Кавказька,10).

Розділи: Новини освіти

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути