chrome firefox opera safari iexplorer

Музичний фестиваль «Золота троянда-2010»

Дата події:21-27 листопада 2010 р.
Місце події:м. Львів
Більше про подію:

21 листопада у Львові відбудеться відкриття VII Молодіжного міжнародного музичного фестивалю ім. Ісидора Вимера «Золота троянда-2010».

У фестивалі заплановано ряд цікавих музично-освітницьких програм. Для участі у музичному фестивалі запрошено видатних музикантів, композиторів, музикознавців.

«Цей музичний фестиваль проходить у сьоме, і необхідний нашій здібній молоді. Також фестиваль відіграє важливу роль для підвищення культурного рівня молоді саме в сфері розуміння класичної музики» – зазначила засновник молодіжного музичного фестивалю «Золота троянда» Олена Вимер.

Програма фестивалю:

21 листопада, 12:00 – відкриття фестивалю (ЛССМШІ ім. С. Крушельницької);

22 листопада, 18:00 – концерт вокальної та хорової музики у залі Органної та камерної музики (вул. С. Бандери);

23 листопада, 18:00 – музично-поетична композиція за участю відомої української поетеси Надії Черкес (Львівська національна музична академія ім. М. Лисенка);

24 листопада, 17:00 – конференція на тему «Роль молоді у формуванні ставлення до сучасної класичної музики» за участі Хіландара Ласкаріса (Австрія) та композитора Надії Курінної (ЛДФ ім. С. Людкевича);

25 листопада, 18:00 – концерт зірки «Золотої Троянди» за участі Заслуженої артистки України Етелли Чуприк (Львівська національна музична академія ім. М. Лисенка);

26 листопада, 17:00 – благодійний вечір для багатодітних та малозабезпечених сімей Львівщини (Львівський державний театр для дітей та юнацтва);

27 листопада, 12:00 — закриття VII Молодіжного міжнародного музичного фестивалю ім. Ісидора Вимера «Золота троянда-2010»: нагородження та вручення дипломів учасникам фестивалю і концерт (Львівська національна музична академія ім. М. Лисенка).

Джерело: ZIK

28 червня

Інші дати
Народилася Галина Вігурська
(1909, с. Юлинці Вінницької обл. - 1990) -  українська письменниця. Перекладала з білоруської, польської, російської мов (твори Якуба Коласа, В. Бикова, П. Бровки).
Розгорнути
Народився Андрій Роміцин
(1909, с. Труфанівська, Росія - 1990) -  український кінознавець. Кандидат мистецтвознавства. Твори: "Кіно і сучасність", "Мистецтво екрана", "Життя та герої екрана".
Розгорнути
27 — 28 червня 1663 р. – Чорна рада у Ніжині
загальна козацька рада, яка збиралася для вирішення стратегічних птань, коли між старшинами не було одностайності. Рада була скликана для обрання гетьмана Лівобережної України. В 1663 році після зречення Юрія Хмельницького в Україні розпочався період громадянської війни ( «Руїна»). Чорна рада 1663 року обрала гетьманом Івана Брюховецького. Участь у Чорній раді брали не тільки козаки,  але селяни і міщани – «чернь», які також мали право голосу.  
Тече вода в синє море, Та не витікає, Шука козак свою долю, А долі немає. (Тарас Шевченко)
Розгорнути
Битва під Берестечком (28 червня – 10 липня 1651)
найбільший бій Хмельниччини, який вібувся між Військом Запорізьким під командуванням Богдана Хмельницького спільно з союзним йому кримськотатарським військом та армією Речі Посополитої.
Розгорнути

Новини Дивитися всі