chrome firefox opera safari iexplorer

Музичний фестиваль «Золота троянда-2010»

Дата події:21-27 листопада 2010 р.
Місце події:м. Львів
Більше про подію:

21 листопада у Львові відбудеться відкриття VII Молодіжного міжнародного музичного фестивалю ім. Ісидора Вимера «Золота троянда-2010».

У фестивалі заплановано ряд цікавих музично-освітницьких програм. Для участі у музичному фестивалі запрошено видатних музикантів, композиторів, музикознавців.

«Цей музичний фестиваль проходить у сьоме, і необхідний нашій здібній молоді. Також фестиваль відіграє важливу роль для підвищення культурного рівня молоді саме в сфері розуміння класичної музики» – зазначила засновник молодіжного музичного фестивалю «Золота троянда» Олена Вимер.

Програма фестивалю:

21 листопада, 12:00 – відкриття фестивалю (ЛССМШІ ім. С. Крушельницької);

22 листопада, 18:00 – концерт вокальної та хорової музики у залі Органної та камерної музики (вул. С. Бандери);

23 листопада, 18:00 – музично-поетична композиція за участю відомої української поетеси Надії Черкес (Львівська національна музична академія ім. М. Лисенка);

24 листопада, 17:00 – конференція на тему «Роль молоді у формуванні ставлення до сучасної класичної музики» за участі Хіландара Ласкаріса (Австрія) та композитора Надії Курінної (ЛДФ ім. С. Людкевича);

25 листопада, 18:00 – концерт зірки «Золотої Троянди» за участі Заслуженої артистки України Етелли Чуприк (Львівська національна музична академія ім. М. Лисенка);

26 листопада, 17:00 – благодійний вечір для багатодітних та малозабезпечених сімей Львівщини (Львівський державний театр для дітей та юнацтва);

27 листопада, 12:00 — закриття VII Молодіжного міжнародного музичного фестивалю ім. Ісидора Вимера «Золота троянда-2010»: нагородження та вручення дипломів учасникам фестивалю і концерт (Львівська національна музична академія ім. М. Лисенка).

Джерело: ZIK

28 травня

Інші дати
Народився Максиміліан Волошин (Кирієнко-Волошин)
(1877, м. Київ – 1932), російський поет і художник українського походження, перекладач. Представник символізму і акмеїзму, в поезії та малярстві відобразив історію та природу Криму.
Припаду я к острым щебням, к серым срывам размытых гор, Причащусь я горькой соли задыхающейся волны, Обовью я чобром, мятой и полынью седой чело. Здравствуй, ты, в весне распятый, мой торжественный Коктебель! (Максиміліан Волошин).
Розгорнути