chrome firefox opera safari iexplorer

Мистецько-музичний проект ІВАСЮК

Дата події:4-5 березня 2013 р.
Місце події:Львівський національний театр опери та балету
Більше про подію:

У Львові 4-5 березня пройде «Мистецько-музичний проект ІВАСЮК».

Ця подія відзначиться серією концертів з нагоди 64-річчя від дня народження Володимира Івасюка. Відтак, на сцені Львівського національного театру опери та балету лунатимуть пісні цього всесвітньо відомого українського композитора та поета.

Як повідомив організатор проекту Андрій Сидор, участь у концерті візьмуть відомі українські співаки. «Це буде особлива подія… Пісні цього видатного автора, такі як «Червона рута», «Водограй, «Я піду в далекі гори», «Два перстені» та ін., звучатимуть у виконанні Павла Табакова, Наталки Карпи, Оксани Мухи, Софії Федини, капели «Трембіта» та Піккардійської терції. До концерту долучаться ще декілька знаменитостей, але ми про це повідомимо згодом».

Зауважимо, що подія відбуватиметься два дні о 18.00 та о 20.00.

Замовлення квитків за телефонами: 235-53-32, 242-36-31 та в мережі квиткових кас «ОТ-ОТ».

Довідка

Володимир Івасюк — один із основоположників української естрадної музики, автор 107 пісень, 53 інструментальних творів, музики до двох спектаклів. Він був професійним медиком та скрипалем, чудово грав на фортепіано, віолончелі, гітарі, майстерно виконував власні пісні. Трагічно загинув, проживши лише 30 років. Але саме завдяки цій неординарній особистості «Пісня буде поміж нас» завжди.
Організатор проекту: компанія «Дік-Арт».
Сайт: www.dikart.com.ua

18 травня

Інші дати
Микола Прахов
1873 –  український художник, мистецтвознавець. Відомий у галузі декоративно-ужиткового мистецтва. Один з організаторів товариства «Київський художник».
Розгорнути
Народився Костянтин Піскорський
(1892, м.Київ – 1922) – український художник-авангардист. Автор робіт «Цивілізація», «Мечі», «Тривога», «Козак», «Біла гвардія», «Небо», «Про приторк світам іншим», «Зірка опів¬нічна», «Ідол», «Планета», «Біометр життя».
«У творчості Костянтина Піскорського дивовижно переплетені символізм і футуризм, космічна безмірність і енергія вольового художнього жесту, архаїчна містика та новітній європейський раціоналізм». (Дмитро Горбачов).
Розгорнути