chrome firefox opera safari iexplorer

Нагородження переможців VI Всеукраїнської акції «Музейна подія року»

Дата події:16 травня 2011 о 13:00
Місце події:Київ, Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький арсенал» (вул. Лаврська, 14)
Більше про подію:

За звання кращої Музеї події – 2010 змагаються близько 40 проектів різного формату та масштабу зі всієї України.

Організаторами Акції є Український центр розвитку музейної справи та МБФ «Україна 3000». Цього року партнером Акції виступив Польський інститут в Києві. Захід відбудеться за сприяння Асоціації благодійників України, Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький Арсенал», Благодійного фонду «Мистецький арсенал» та інформаційної підтримки журналу «Art Ukraine».

У рамках церемонії нагородження призерів Акції «Музейна подія – 2010» також відбудеться відзначення переможців Спеціального полько-українського конкурсу музейних проектів (організатори – Польський інститут в Києві, Український центр розвитку музейної справи) та учасників Програми підтримки музейних працівників на 2011–2012 рр. (організатори МБФ «Україна 3000», Український центр розвитку музейної справи).

До участі в урочистостях запрошуються музейні фахівці, представники органів влади й іноземних дипломатичних представництв, представники ЗМІ та всі, кому небайдуже музейне життя України.

Щорічна Всеукраїнська акція «Музейна подія року» започаткована у 2006 році й має на меті привернення уваги громадськості до найважливіших подій і тенденцій музейної галузі, а також заохочення музейних колективів до якнайкращої презентації своїх проектів.

Краща музейна подія року обирається шляхом рейтингового голосування широкого кола експертів (понад 100 осіб) зі всієї України: музейники, пам’яткоохоронці, профільні чиновники, громадські діячі, представники ЗМІ та ін.

В минулі роки переможцями Акції були такі події, як: відкриття після реставрації палацу гетьмана українського козацтва Кирила Розумовського (м. Батурин, Чернігівська область); мистецький проект «Марія Примаченко. 100»; проект «Відродженні шедеври з музейних скарбниць України» (Київ, 2008); виставка творів І. Айвазовського (Київі, 2007); Відкриття експозиції «Східна колекція» у Музеї мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків (Київ, 2006); виставка творів Ніко Піросманішвілі (Київ, 2006); перший український музейний фестиваль «Музей третього тисячоліття» (Дніпропетровськ, 2005) та ін.

Докладніша інформація та акредитація ЗМІ за телефонами:
(+38044) 390-82-64, (+38066) 363-49-28, (+38067) 408-25-92
або електронною поштою mail@prostir.museum

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі