chrome firefox opera safari iexplorer

Нагородження переможців VIІ Всеукраїнської акції «Музейна подія року»

Дата події:29 травня 2012 о 12:00
Місце події:Музеї книги і друкарства України (Київ, вул. Лаврська, 9, корп. 9)
Більше про подію:

За звання кращої Музейної події – 2011 змагаються близько 30 проектів різного формату та масштабу зі всієї України.

Організаторами Акції є Український центр розвитку музейної справи та МБФ «Україна 3000». Партнерами Акції другій рік поспіль виступили Польський інститут у Києві та Асоціація благодійників України.

Відзнаки та грошову матеріальну допомогу отримають також учасники Програми підтримки музейних працівників на 2012–2013 рр., що реалізується з 2005 року МБФ «Україна 3000» та ГО «Український центр розвитку музейної справи».

У рамках урочистої церемонії також відбудеться офіційне оголошення Директором Польського інституту у Києві Спеціального конкурсу для український музейників.

Після церемонії відбудеться семінар для музейних працівників на тему «Пам'ять оживляє музей: музеєфікація історичного середовища та культури повсякденності», який є вступом до початку нового конкурсу від Польського інституту в Києві. Фахівець з усної історії — Аліція Ванцеж-Ґлюза (Республіка Польща) – розкаже про значення усної історії та першоджерел різних типів для історії повсякденності окремого регіону, а також про приклади успішних дослідницьких та освітніх проектів, реалізованих громадами населених пунктів Польщі на базі музеїв.

До участі в заході запрошені: Михайло Кулиняк, Міністр культури України, Катерина Ющенко, Голова Наглядової ради МБФ «Україна 3000», Ярослав Годун, Директор Польського інституту в Києві, представники музейної спільноти та широкої громадськості.

Щорічна Всеукраїнська акція «Музейна подія року» започаткована 2006 року й має на меті привернення уваги громадськості до найважливіших подій і тенденцій музейної галузі, а також заохочення музейних колективів до якнайкращої презентації своїх проектів. Краща музейна подія року визначається шляхом рейтингового голосування широкого кола експертів (понад 100 осіб) зі всієї України: музейники, пам’яткоохоронці, профільні чиновники, громадські діячі, представники ЗМІ та ін.

Докладніша інформація та акредитація ЗМІ за телефоном:
(+38044) 390-82-64, (+38066) 363-49-28, (+38067) 408-25-92
або електронною поштою mail@prostir.museum

Додала Катерина Зоркіна

1 жовтня

Інші дати
Адріан Кащенко
1858 –  український письменник. Автор історичних оповідань, повістей і романів («Під Корсунем», «На руїнах Січі» та ін.).
Розгорнути
День ветерана
З метою посилення уваги до потреб і проблем старшого покоління, забезпечення належного та гідного соціального захисту ветеранів, щорічно з 2004 року відзначається національний український «День ветерана».
Розгорнути
Міжнародний день музики
Заснований 1 жовтня 1975 року за рішенням ЮНЕСКО. Одним із ініціаторів установи Міжнародного дня музики є композитор Дмитро Шостакович.
Розгорнути
Народився Валер’ян Поліщук
(1897 – 1937), український письменник, поет, літературний критик, яскравий представник розстріляного Відродження.
«Рости, рости нове покоління, клич за собою друге, ставайте одне одному на плечі й ідіть головою в віки, а я старою розсохою буду під вами, невідомий, розпилений, буду підпирати вас зо всім корінням моїм і ваших предків... Як радісно!»
Розгорнути
Народився Володимир Горовиць
(1903 - 1989) — видатний піаніст ХХ століття, «король королів піанізму».
Розгорнути