chrome firefox opera safari iexplorer

Нагородження переможців VIІ Всеукраїнської акції «Музейна подія року»

Дата події:29 травня 2012 о 12:00
Місце події:Музеї книги і друкарства України (Київ, вул. Лаврська, 9, корп. 9)
Більше про подію:

За звання кращої Музейної події – 2011 змагаються близько 30 проектів різного формату та масштабу зі всієї України.

Організаторами Акції є Український центр розвитку музейної справи та МБФ «Україна 3000». Партнерами Акції другій рік поспіль виступили Польський інститут у Києві та Асоціація благодійників України.

Відзнаки та грошову матеріальну допомогу отримають також учасники Програми підтримки музейних працівників на 2012–2013 рр., що реалізується з 2005 року МБФ «Україна 3000» та ГО «Український центр розвитку музейної справи».

У рамках урочистої церемонії також відбудеться офіційне оголошення Директором Польського інституту у Києві Спеціального конкурсу для український музейників.

Після церемонії відбудеться семінар для музейних працівників на тему «Пам'ять оживляє музей: музеєфікація історичного середовища та культури повсякденності», який є вступом до початку нового конкурсу від Польського інституту в Києві. Фахівець з усної історії — Аліція Ванцеж-Ґлюза (Республіка Польща) – розкаже про значення усної історії та першоджерел різних типів для історії повсякденності окремого регіону, а також про приклади успішних дослідницьких та освітніх проектів, реалізованих громадами населених пунктів Польщі на базі музеїв.

До участі в заході запрошені: Михайло Кулиняк, Міністр культури України, Катерина Ющенко, Голова Наглядової ради МБФ «Україна 3000», Ярослав Годун, Директор Польського інституту в Києві, представники музейної спільноти та широкої громадськості.

Щорічна Всеукраїнська акція «Музейна подія року» започаткована 2006 року й має на меті привернення уваги громадськості до найважливіших подій і тенденцій музейної галузі, а також заохочення музейних колективів до якнайкращої презентації своїх проектів. Краща музейна подія року визначається шляхом рейтингового голосування широкого кола експертів (понад 100 осіб) зі всієї України: музейники, пам’яткоохоронці, профільні чиновники, громадські діячі, представники ЗМІ та ін.

Докладніша інформація та акредитація ЗМІ за телефоном:
(+38044) 390-82-64, (+38066) 363-49-28, (+38067) 408-25-92
або електронною поштою mail@prostir.museum

Додала Катерина Зоркіна

2 липня

Інші дати
Ольга Олійник
1925 – український радянський математик. Перша радянська жінка, котра у 29 років стала доктором фізико-математичних наук.
Розгорнути
Володимир Правдич-Немінський 
1879 – український фізіолог, електрофізіолог, нейрохімік. Уперше зареєстрував електричну активність головного мозку тварини та класифікував записані хвилі (нині це називають електроенцефалограмою).
Розгорнути
Народився Володимир Александров
(1825, с. Бугаївка, Харківська область – 1894) – український письменник, музикант, фольклорист, краєзнавець, доктор медицини. Автор оперети «За Немань іду», збірок поезій та перекладів, зібрав та опублікував «Народний пісенник з найкращих українських пісень».  
Ти несись, мій спів, з мольбою, В небо відлітай. І на тихую розмову Вийди, мила в гай. А в гаю гримить, стихає Пісня солов'я, Тож він милу викликає, Молить, як і я. (Володимир Александров)
Розгорнути
Народився Михайло Спіров
(1892, Росія – 1973) – український вчений-анатом, лімфолог. Праці (понад 60) присвячені дослідженню лімфатичної системи, вивченню будови центральної нервової системи, питанням тератології, методиці викладання анатомії та її історії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі