chrome firefox opera safari iexplorer

Ніч французького кіно в Києві

Дата події:24-25 січня 2015
Місце події:Кінотеатр «Кінопанорама» Київ, вул. Шота Руставелі, 19, ст.м. Палац спорту
Більше про подію:

З 23:30 24 січня до 6:20 25 січня 2015 року в кінотеатрі «Кінопанорама» в Києві пройде Ніч французького кіно, протягом якої будуть показані фільми «Кохання з перешкодами» (мелодрама\комедія, 109 хв), «Випадковий роман» (мелодрама\комедія, 105 хв), «Кохання з ризиком для життя» (мелодрама\комедія, 87 хв), «Два дні в Парижі» (мелодрама\комедія, 96 хв).

Опис фільмів та ціни на квитки дивіться на kinopanorama.com.ua

Джерело: ukrainaincognita.com

27 червня

Інші дати
Владіслав Заремба 
1833 –  український композитор, піаніст і педагог. Автор пісень, фортепіанних п’єс (30 вокальних творів на слова Т. Шевченка), збірок музичної літератури для дітей, обробок українських народних пісень («Де ти бродиш, моя доле» та ін.).
Розгорнути
Народився Олександр Сердюк
(1900, с.Бзів Київська область  – 1988) - український актор театру та кіно, режисер, педагог. Найкращі ролі в українському репертуарі - Сава Чалий («Сава Чалий» І.Карпенко-Карий), Мокій («Мина Мазайло» М.Куліш), Командор («Камінний господар» Л.Українка), Богун, Кобза («Богдан Хмельницький, «Загибель ескадри» О.Корнійчука та ін. Зіграв у кінофільмах «Коліївщина», «Прометей», «Назар Стодоля», «Запорожець за Дунаєм», «Українські мелодії», «Доля Марини».  
«Хто хоче бути великим артистом, той не повинен бруднити себе» (Володимир Винниченко)
Розгорнути

Новини Дивитися всі