chrome firefox opera safari iexplorer

НІЧ у Музеї Гончара на ВОДОСВЯТТЯ

Дата події:19 січня 2011 о 20:00
Місце події:НЦНК "Музей Івана Гончара" Київ, вул. Iвана Мазепи, 29
Більше про подію:

19 січня 2011 року о 20:00 Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара» запрошує на унікальне різдвяне дійство «НІЧ у Музеї на ВОДОСВЯТТЯ».

Свою НІЧ у Музеї гончарівці вирішили провести в період сакральний. Саме в цей час тривають великі зимові святки, відкривається небо, вода набуває цілющих властивостей, гармонізується простір. Водохрещам (Йорданом) завершується період різдвяно-новорічних свят в Україні. За традицією, в цей день колядували востаннє, проганяли мороз, відстрілювали коляду.

Гурт Музею Івана Гончара, Хорея Козацька та живі експонати стануть провідниками у дивовижний світ гармонії та українських різдвяних традицій.

Тож не пропустіть останні у цьому році колядні піснеспіви, канти Сокиринського Вертепу, Різдвяні спогади, йорданські обрядодії, віншування.

Триптих:
Народження світу – світотворчі колядки
Народження Христа – інтерактивний Різдвяний Вертеп
Народження любові — віншування та частування гостей

А ще — спільне виконання колядок, частування, спілкування, нічний огляд експозиції під супровід колядок.

Вхід – 30 грн.

9 травня

Інші дати
Роман Андріяшик
1933 – український письменник, журналіст, лауреат Шевченківської премії за роман про Ю. Федьковича «Сторонець».
Розгорнути
День Перемоги
Пам’ять серця… Пам’ять сивини… Пам’ять тих, що не прийшли з війни. Пам’ять – наче квіти на броні… Сонце усміхається мені. (Микола Сингаївський)
Розгорнути
Народився Володимир Гнатюк
(1871, с.Велеснів, Тернопільська область - 1926) – український фольклорист, етнограф, мовознавець, літературознавець. Започаткував систематизоване видання фольклорних та етнографічних матеріалів («Галицько-руські анекдоти», «Галицько-руські народні легенди», «Коломийки», «Колядки та щедрівки».
Розгорнути