chrome firefox opera safari iexplorer

Парламентські слухання «Молодь за здоровий спосіб життя»

Дата події:03 листопада 2010
Місце події:Верховна Рада України, зал пленарних засідань
Більше про подію:

6 жовтня 2010 року 253 із 300 зареєстрованих у сесійній залі народних депутатів України ухвалили Постанову ВР «Про проведення парламентських слухань про становище молоді в Україні «Молодь за здоровий спосіб життя». 

Відповідно до Постанови, парламентські слухання будуть проведені 3 листопада 2010 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України. Кабінету Міністрів України до 20 жовтня 2010 року необхідно підготувати інформаційно-аналітичні матеріали щодо тематики парламентських слухань, тиражовані для народних депутатів України. 

Національній телекомпанії України та Національній радіокомпанії України за участю інформаційного управління Апарату Верховної Ради України забезпечити трансляцію парламентських слухань на загальнонаціональному телеканалі та загальнонаціональному радіоканалі.

28 червня

Інші дати
Народилася Галина Вігурська
(1909, с. Юлинці Вінницької обл. - 1990) -  українська письменниця. Перекладала з білоруської, польської, російської мов (твори Якуба Коласа, В. Бикова, П. Бровки).
Розгорнути
Народився Андрій Роміцин
(1909, с. Труфанівська, Росія - 1990) -  український кінознавець. Кандидат мистецтвознавства. Твори: "Кіно і сучасність", "Мистецтво екрана", "Життя та герої екрана".
Розгорнути
27 — 28 червня 1663 р. – Чорна рада у Ніжині
загальна козацька рада, яка збиралася для вирішення стратегічних птань, коли між старшинами не було одностайності. Рада була скликана для обрання гетьмана Лівобережної України. В 1663 році після зречення Юрія Хмельницького в Україні розпочався період громадянської війни ( «Руїна»). Чорна рада 1663 року обрала гетьманом Івана Брюховецького. Участь у Чорній раді брали не тільки козаки,  але селяни і міщани – «чернь», які також мали право голосу.  
Тече вода в синє море, Та не витікає, Шука козак свою долю, А долі немає. (Тарас Шевченко)
Розгорнути
Битва під Берестечком (28 червня – 10 липня 1651)
найбільший бій Хмельниччини, який вібувся між Військом Запорізьким під командуванням Богдана Хмельницького спільно з союзним йому кримськотатарським військом та армією Речі Посополитої.
Розгорнути

Новини Дивитися всі