chrome firefox opera safari iexplorer

Патріотично-романтичний гала-тур «Створи корону Україні»

Дата події:27-28 серпня 2011 р.
Місце події:Івано-Франківська обл., Гора Говерла
Більше про подію:

Друзі! Хочете, щоб це літо запама’яталося вам надовго?

Ми якось подумали: що є в нас такого чого немає в інших? Люди ніби всюди однакові, проблеми, на жаль, теж, радощі різні, але є у всіх…

Звісно! В нас є країна, яка вже назавжди для нас буде Батьківщиною. Це наша земля, наше сонце, наше повітря, наші друзі, рідні й кохані. І як хотілося б подякувати їй за те, що ми живемо на рідній землі, під вільним небом, серед зелені та краси!

Подаруймо Україні корону! Корону із наших рук, наших сердець та найщиріших побажань.

У кожного українця є унікальний шанс стати частиною легенди.

Беручись за руки та піднімаючи їх угору на вершині Говерли, ми створюємо КОРОНУ УКРАЇНІ як символ нашої подяки та віри у краще майбуття.

Дводенний гала-тур «Створи корону Україні» — це безпрецедентний крок назустріч державі!

Приєднуйтесь вже зараз і ви сміливо зможете сказати: «Я – легенда!»

Детальніше про гала-тур — тут.

6 травня

Інші дати
Народився Лев Каплан
(1899, м. Могилів-Подільський - 1972) - український художник, графік реалістичного напряму. Автор числених плакатів, ілюстрацій до книжок, карикатур.
"Художник - гармонізатор суспільства, його душа, так само, як і поет, духовний провідник, людина, котра об'єднує націю." (Лариса Дем'янишина)
Розгорнути
1686 — між Росією і Річчю Посполитою було підписано угоду, названу — «Вічним миром».
Сусідні держави в черговий раз між собою ділили українські землі. Підписана угода підтверджувала умови Андрусівського перемир'я 1667 р. Він закріпив за Росією Смоленськ з околицями, Лівобережну Україну з Києвом, Запоріжжя і Сіверську землю з Черніговом і Стародубом. "Вічний мир" 1686 р. насправді був початком анексії українських територій.
«Для всіх ти мертва і смішна, Для всіх ти бідна і нещасна, Моя Україно прекрасна, Пісень і волі сторона» (Олександр Олесь)
Розгорнути