chrome firefox opera safari iexplorer

Перший мiжнародний етнічний фестиваль «Вінок Дунаю», Одеса

Дата події:7-9 жовтня 2011 р.
Місце події:Одеса, Морвокзал
Більше про подію:

У програмі фестивалю – ярмарок народних майстрів, народна музика та танці, дегустація етнічної кухні, а також конкурси та майстер-класи. В проекті беруть участь представники різних етнічних груп Одеського регіону та жудецю Галац (Румунія).

Фестиваль «Вінок Дунаю» — це місце зустрічі та спілкування народних майстрів та професійних художників, перетин шляхів міської культури та сільської традиції, це можливість побачити витвори інших майстрів та, звичайно, похвалитися своїми досягненнями.

В рамках фестивалю відбудеться форум “Дні культурного діалогу: Україна – Румунія” за участі науковців, художників, громадських діячів, представників громадських організацій, національно-культурних спільнот та представників місцевої влади з України та Румунії. Завдання форуму – осмислити зміст фестивалю на більш високому науковому та професійному рівні. Темою “Днів культурного діалогу” стане існування традиційної народної культури в міському середовищі.

Розділи ярмаркової експозиції:

  • декоративно-ужиткове мистецтво
  • вишивка
  • гончарство
  • ткацтво
  • різьбярство
  • ковальство
  • традиційна народна іграшка
  • народні музичні інструменти
  • традиційний одяг
  • декоративний розпис

Також під час фестивалю пройдуть конкурс «Майстер етнічної кухні», де можлива дегустація традиційної української, вірменської, гагаузької, грузинської, індійської та єврейської кухонь та конкурс «Народне мистецтво дитячими очима», де можна буде побачити малюнки, вироби з бісеру, рушники та багато іншого зроблене дітьми.

Цільова аудиторія фестивалю – шанувальники народного мистецтва, культурологи, етнологи та етнографи, батьки з дітьми та широка публіка без обмежень.

Детальніше — на сайті фестивалю

Джерело: Нитка

29 листопада

Інші дати
Народився Григорій Квітка-Основ’яненко
(1778, с.Основа, нині – м. Харків – 1843) – український прозаїк, драматург, журналіст, літературний критик і культурно-громадський діяч. Основоположник художньої прози і жанру соціально-побутової комедії в класичній українській літературі. Найвидатніші твори – «Конотопська відьма», «Маруся», «Сватання на Гончарівці», «Шельменко-Денщик».
«Як говоримо, так і писати треба» (Григорій Квітка-Основ’яненко)
Розгорнути
Народився Григорій Косинка
(1899, с.Щербанівка, Київська область - 1934) — український письменник. Автор творів «На золотих богів», «Заквітчаний сон», «В житах», «Політика», «Фавст», Серце» та ін.
Розгорнути