chrome firefox opera safari iexplorer

Перший мистецький фестиваль-пленер у Карпатах

Дата події:25-29 липня 2012 року
Місце події:Яремче-Ворохта
Більше про подію:
karpatyArt — Перший мистецький фестиваль-пленер у Карпатах, що поєднується з активним відпочинком. Фестиваль відбудеться 25-29 липня 2012 року. Цього літа темою фестивалю стала «Камерна музика», тому зосереджуємось на академічному музикуванні.

Програма фестивалю складається з 5 днів в горах, насичених роботою в групах, імпровізацією, дискусіями, лекціями, виступами на відкритих майданчиках та у камерних залах. karpatyArt це вільна концертна площадка для музикантів: програми концертів формуються відповідно до подання заявок за ініціативою учасників. Ви познайомитесь з традиціями краю та скуштуєте домашню кухню Гуцульщини і, звісно, отримаєте просто багато хорошого настрою.

Фестиваль karpatyArt спрямований на актуалізацію академічної музики, підтримку учасників в їх творчій діяльності, об єднання та обмін досвідом між молодими виконавцями в груповій* (тренінги) та сценічній (концерти) роботі. Фестиваль karpatyArt проводиться в рамках святкування дня міста Яремча з 25 по 29 липня.

Подія буде цікавою, як для активних музикантів, ансамблістів, молодих композиторів, критиків, мистецтвознавців, так і для поціновувачів академічної музики та усіх бажаючих.

Реєстрація учасників та гостей за адресою:kapratyart2012@gmail.com Деталі, щодо проекту та поселення можна дізнатись у координатора Ігора Прокопюкаkorto@ukr.net, 093 619 79 86

Новини Дивитися всі