chrome firefox opera safari iexplorer

Подія "Почитай мені, татку! "

Дата події:15 червня 2014 о 11:00
Місце події:Музей-квартира Павла Тичини
Більше про подію:

15 червня — у третю неділю травня — весь світ відзначає День батька.

Цей день був запроваджений, щоб нагадати суспільству про роль батька у вихованні дітей. У багатьох країнах цей обов’язок покладений на материнські плечі, звівши роль батька лише до матеріального забезпечення.

Настав час подолати цей стереотип у нашій країні.

Не зважаючи на збройні протистояння в Україні, виховання дітей ніхто не відміняв. В умовах війни роль батька у вихованні хлопчиків і дівчаток постає особливо гостро. До того ж, кожна хвилина проведена дитиною з татом має особливу цінність.
Одним із форматів проведення спільного часу дитини і батька є читання татом вголос книг для дітей. Ця традиція в нашій країні на сьогодні є занедбаною і забутою. Настав час повернути дітям радість спільного читання книжки з батьками.

Музей-квартира Павла Тичини 13 червня 2014 року з нагоди Дня батька проводить подію-акцію «Почитай мені, татку!» З 11.00 до 14.00 дітям будуть читати книги відомі чоловіки, які й покажуть приклад усім іншим татам.

15 червня, у Всесвітній День батька, музей проведе вуличну акцію «Почитай мені, татку!»

4 липня

Інші дати
Данило Демуцький 
1893 –  класик українського і світового кіно, кінооператор і фотограф. Кінооператор О. Довженка («Арсенал», «Земля»), Б. Барнета і І. Савченко. Заслужений діяч мистецтв Української РСР (1954). Заслужений діяч мистецтв Узбецької РСР (1954). Лауреат Сталінської премії першого ступеня (1952). Жертва сталінських репресій.
 
Розгорнути
Юліан Панькевич 
1863 – український графік, релігійний живописець (іконостаси, картини «Ісус Христос», «Богородиця», «Сільська Мадонна»), автор єдиного портрета І. Франка, зробленого з натури, ілюстрацій до поетичної антології «Акорди», «Слова о полку Ігоревім», творів Г. Хоткевича, С. Руданського, Я. Щоголіва. Учитель М. Бойчука.
Розгорнути
Народився Петро Панч (Панченко)
український письменник, член групи «Плуг», ВАПЛІТЕ, ВУСПП. Автор книг: «Гомоніла Україна», «Син Таращанського полку», «Білий вовк», «Три копійки» та ін. Офіцер Армії УНР.
«Гомоніла Україна, Довго гомоніла, Довго, довго кров степами Текла-червоніла.» (Тарас Шевченко).
Розгорнути