chrome firefox opera safari iexplorer

Подія "Почитай мені, татку! "

Дата події:15 червня 2014 о 11:00
Місце події:Музей-квартира Павла Тичини
Більше про подію:

15 червня — у третю неділю травня — весь світ відзначає День батька.

Цей день був запроваджений, щоб нагадати суспільству про роль батька у вихованні дітей. У багатьох країнах цей обов’язок покладений на материнські плечі, звівши роль батька лише до матеріального забезпечення.

Настав час подолати цей стереотип у нашій країні.

Не зважаючи на збройні протистояння в Україні, виховання дітей ніхто не відміняв. В умовах війни роль батька у вихованні хлопчиків і дівчаток постає особливо гостро. До того ж, кожна хвилина проведена дитиною з татом має особливу цінність.
Одним із форматів проведення спільного часу дитини і батька є читання татом вголос книг для дітей. Ця традиція в нашій країні на сьогодні є занедбаною і забутою. Настав час повернути дітям радість спільного читання книжки з батьками.

Музей-квартира Павла Тичини 13 червня 2014 року з нагоди Дня батька проводить подію-акцію «Почитай мені, татку!» З 11.00 до 14.00 дітям будуть читати книги відомі чоловіки, які й покажуть приклад усім іншим татам.

15 червня, у Всесвітній День батька, музей проведе вуличну акцію «Почитай мені, татку!»

1 жовтня

Інші дати
Адріан Кащенко
1858 –  український письменник. Автор історичних оповідань, повістей і романів («Під Корсунем», «На руїнах Січі» та ін.).
Розгорнути
День ветерана
З метою посилення уваги до потреб і проблем старшого покоління, забезпечення належного та гідного соціального захисту ветеранів, щорічно з 2004 року відзначається національний український «День ветерана».
Розгорнути
Міжнародний день музики
Заснований 1 жовтня 1975 року за рішенням ЮНЕСКО. Одним із ініціаторів установи Міжнародного дня музики є композитор Дмитро Шостакович.
Розгорнути
Народився Валер’ян Поліщук
(1897 – 1937), український письменник, поет, літературний критик, яскравий представник розстріляного Відродження.
«Рости, рости нове покоління, клич за собою друге, ставайте одне одному на плечі й ідіть головою в віки, а я старою розсохою буду під вами, невідомий, розпилений, буду підпирати вас зо всім корінням моїм і ваших предків... Як радісно!»
Розгорнути
Народився Володимир Горовиць
(1903 - 1989) — видатний піаніст ХХ століття, «король королів піанізму».
Розгорнути