chrome firefox opera safari iexplorer

Польський театр «Брама» представляє виставу Даніеля Яцевича «Людина як поле бою»

Дата події:30 квітня 2015 о 19:00
Місце події:Києво-Могилянський театральний центр "Пасіка" (Іллінська, 9 М "Контрактова площа")
Більше про подію:

Польський театр «Брама» починає український тур: Київ — Львів-Дніпропетровськ-Харків-Одеса.

Вистава «Людина як поле бою» порушує проблему війни, не вдаючись у подробиці, хто кат, а хто жертва, переможець або переможений; стає на захист кожної людської істоти, її свободи і права жити в мирі та любові. Кожного дня, в кожному ударі серця відбувається маленька битва, котру ми, часом, програємо, і тоді трапляється так, що заради ідеалів, любові, свободи ми прагнемо, щоб інший відчув нестерпний запах страху. Ми, виконавці, сподіваємося, що існує потенційна можливість зупинити цю бійню, незважаючи на те, що кожен народжений син одного дня все ж приставить комусь пістолет до скроні.

Світ перебуває в постійному стані війни.

Війна ніколи не закінчується.

Війна в кожному з нас.

Відправною точкою для дискусії про війну став теракт у театрі на Дубровці. Ми говоримо про театр, як місце, де сталася трагедія, і місце, де ми про це розповідаємо.

Ми в «Римі, або в будь-якому місці». У Римі, який своєю переможною ходою тисне менші держави і народи…

«Людина як поле бою»– «вистава без оплесків», гостра дискусія про війну і місце людини в ній»

тел. для довідок: 044 425 21 54

19 січня

Інші дати
Хрещення Господнє (Водохреща)
Там, на річці на Йордані Там Господь Христос хрестився, З рук Хрестителя Івана У святій водичці вмився" (Ярослав Вільшанко)
Розгорнути
Народився Тимофій Левчук
(1912, с. Бистрівка Житомирської обл. - 1998) - українського кінорежисера, народного артиста. Фільми: "Іван Франко", "Калиновий гай", "Два роки над прірвою", "Помилка Оноре де Бальзака", "Родина Коцюбинських" та ін.
Розгорнути
Народилася Марія Тим'як
(1889, м. Косів Івано-Франківської обл. - 1970) - народний майстер мистецької кераміки. Створювала оригінальний побутовий посуд (миски, глечики), вазочки і фігурки, оздоблюючи їх геометричним орнаментом. Вироби зберігаються у музеях Києва і Львова.
Розгорнути