chrome firefox opera safari iexplorer

Польський театр «Брама» представляє виставу Даніеля Яцевича «Людина як поле бою»

Дата події:30 квітня 2015 о 19:00
Місце події:Києво-Могилянський театральний центр "Пасіка" (Іллінська, 9 М "Контрактова площа")
Більше про подію:

Польський театр «Брама» починає український тур: Київ — Львів-Дніпропетровськ-Харків-Одеса.

Вистава «Людина як поле бою» порушує проблему війни, не вдаючись у подробиці, хто кат, а хто жертва, переможець або переможений; стає на захист кожної людської істоти, її свободи і права жити в мирі та любові. Кожного дня, в кожному ударі серця відбувається маленька битва, котру ми, часом, програємо, і тоді трапляється так, що заради ідеалів, любові, свободи ми прагнемо, щоб інший відчув нестерпний запах страху. Ми, виконавці, сподіваємося, що існує потенційна можливість зупинити цю бійню, незважаючи на те, що кожен народжений син одного дня все ж приставить комусь пістолет до скроні.

Світ перебуває в постійному стані війни.

Війна ніколи не закінчується.

Війна в кожному з нас.

Відправною точкою для дискусії про війну став теракт у театрі на Дубровці. Ми говоримо про театр, як місце, де сталася трагедія, і місце, де ми про це розповідаємо.

Ми в «Римі, або в будь-якому місці». У Римі, який своєю переможною ходою тисне менші держави і народи…

«Людина як поле бою»– «вистава без оплесків», гостра дискусія про війну і місце людини в ній»

тел. для довідок: 044 425 21 54

26 травня

Інші дати
1648 — Корсунська битва
битва між військами Речі посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками під Корсунем в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років. Внаслідок перемог під Жовтими Водами і Корсунем була знищена урядова армія Речі Посполитої на українських землях, створилися умови для утвердження української козацької держави (Гетьманщина).
Україно! Ти для мене диво! І нехай живе за роком рік, Буду, мамо, горда і вродлива, З тебе дивуватися повік... Ради тебе перли в душу сію, Ради тебе мислю і творю. Хай мовчать Америки й Росії, Коли я з тобою говорю. (Василь Симоненко)
Розгорнути
Народився Борис Грабовський
(1901, м. Тобольськ, Росія - 1966) - видатний вітчизняний фізик, син поета Павла Грабовського, творець першої в світі електронної системи передачі на відстань рухомого зображення. Побудував малолітражний гелікоптер, трикрилий планер, сконструював прилад для орієнтації сліпих, апарат для глухонімих.
Розгорнути