chrome firefox opera safari iexplorer

Польський театр «Брама» представляє виставу Даніеля Яцевича «Людина як поле бою»

Дата події:30 квітня 2015 о 19:00
Місце події:Києво-Могилянський театральний центр "Пасіка" (Іллінська, 9 М "Контрактова площа")
Більше про подію:

Польський театр «Брама» починає український тур: Київ — Львів-Дніпропетровськ-Харків-Одеса.

Вистава «Людина як поле бою» порушує проблему війни, не вдаючись у подробиці, хто кат, а хто жертва, переможець або переможений; стає на захист кожної людської істоти, її свободи і права жити в мирі та любові. Кожного дня, в кожному ударі серця відбувається маленька битва, котру ми, часом, програємо, і тоді трапляється так, що заради ідеалів, любові, свободи ми прагнемо, щоб інший відчув нестерпний запах страху. Ми, виконавці, сподіваємося, що існує потенційна можливість зупинити цю бійню, незважаючи на те, що кожен народжений син одного дня все ж приставить комусь пістолет до скроні.

Світ перебуває в постійному стані війни.

Війна ніколи не закінчується.

Війна в кожному з нас.

Відправною точкою для дискусії про війну став теракт у театрі на Дубровці. Ми говоримо про театр, як місце, де сталася трагедія, і місце, де ми про це розповідаємо.

Ми в «Римі, або в будь-якому місці». У Римі, який своєю переможною ходою тисне менші держави і народи…

«Людина як поле бою»– «вистава без оплесків», гостра дискусія про війну і місце людини в ній»

тел. для довідок: 044 425 21 54

28 травня

Інші дати
Народився Максиміліан Волошин (Кирієнко-Волошин)
(1877, м. Київ – 1932), російський поет і художник українського походження, перекладач. Представник символізму і акмеїзму, в поезії та малярстві відобразив історію та природу Криму.
Припаду я к острым щебням, к серым срывам размытых гор, Причащусь я горькой соли задыхающейся волны, Обовью я чобром, мятой и полынью седой чело. Здравствуй, ты, в весне распятый, мой торжественный Коктебель! (Максиміліан Волошин).
Розгорнути