chrome firefox opera safari iexplorer

Презентація книги Ірини Ткаченко «Маразмышления, или Музей одного слова»

Дата події:25 жовтня 2010 о 17:00
Місце події:Спілка письменників України (вул. Банкова, 2)
Більше про подію:

Усі ці «маразмышления», а точніше, слово-образи, народжувались у автора, ведучої радіо з консерваторською освітою, впродовж останніх десяти років досить повільно — по слову чи по два. Іноді, на прохання друзів-журналістів, складалися в оповіданнячка. Їх друкували в Інтернеті, в газетах і журналах.

Так і вийшла ця маленька, але оригінальна книжечка. У першій частині – оповідання, у другій – словостворіння, які поки що не складалися в розповіді або мають такий сварливий характер, що так і залишаться одинаками.

Ілюстрації зробив відомий український художник-карикатурист, лауреат багатьох міжнародних конкурсів Володимир Казаневський. Його талановиті роботи ви теж зможете побачити під час презентації.

Ведучий презентації — лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченка письменник Михайло Слабошпицький.

Довідки за телефоном (044) 230-81-19.

Фото з сайту http://bookvoid.com.ua

6 травня

Інші дати
Народився Лев Каплан
(1899, м. Могилів-Подільський - 1972) - український художник, графік реалістичного напряму. Автор числених плакатів, ілюстрацій до книжок, карикатур.
"Художник - гармонізатор суспільства, його душа, так само, як і поет, духовний провідник, людина, котра об'єднує націю." (Лариса Дем'янишина)
Розгорнути
1686 — між Росією і Річчю Посполитою було підписано угоду, названу — «Вічним миром».
Сусідні держави в черговий раз між собою ділили українські землі. Підписана угода підтверджувала умови Андрусівського перемир'я 1667 р. Він закріпив за Росією Смоленськ з околицями, Лівобережну Україну з Києвом, Запоріжжя і Сіверську землю з Черніговом і Стародубом. "Вічний мир" 1686 р. насправді був початком анексії українських територій.
«Для всіх ти мертва і смішна, Для всіх ти бідна і нещасна, Моя Україно прекрасна, Пісень і волі сторона» (Олександр Олесь)
Розгорнути