chrome firefox opera safari iexplorer

Презентація «Українського щорічника» на 2014 рік

Дата події:12 листопада 2013 о 15:00
Місце події:Київ, пров. Тараса Шевченка, 8а
Більше про подію:

У вівторок, 12 листопада, о 15:00 у Літературно-меморіальному будинку-музеї Тараса Шевченка в рамках святкування 85-річного ювілею музею відбудеться презентація унікального видання Фонду Миколи Томенка «Рідна країна» «Український щорічник» на 2014 рік, присвяченого 200-річчю Тараса Шевченка.

Цей своєрідний «Шевченківський щорічник» містить 365 уривків з поетичних і прозових творів, фактів його життя, афоризмів, фрагментів живопису і графіки Тараса Шевченка тощо.

У презентації візьмуть участь:

Микола Томенко, засновник Фонду «Рідна країна», ініціатор проекту

Сергій Гальченко, заступник директора Інституту літератури ім. Т. Шевченка НАН України, науковий консультант видання

Василь Степаненко, директор видавництва «Веселка»

Олександр Федоренко, голова ГО «Муніципальна ліга Києва»

2 липня

Інші дати
Ольга Олійник
1925 – український радянський математик. Перша радянська жінка, котра у 29 років стала доктором фізико-математичних наук.
Розгорнути
Володимир Правдич-Немінський 
1879 – український фізіолог, електрофізіолог, нейрохімік. Уперше зареєстрував електричну активність головного мозку тварини та класифікував записані хвилі (нині це називають електроенцефалограмою).
Розгорнути
Народився Володимир Александров
(1825, с. Бугаївка, Харківська область – 1894) – український письменник, музикант, фольклорист, краєзнавець, доктор медицини. Автор оперети «За Немань іду», збірок поезій та перекладів, зібрав та опублікував «Народний пісенник з найкращих українських пісень».  
Ти несись, мій спів, з мольбою, В небо відлітай. І на тихую розмову Вийди, мила в гай. А в гаю гримить, стихає Пісня солов'я, Тож він милу викликає, Молить, як і я. (Володимир Александров)
Розгорнути
Народився Михайло Спіров
(1892, Росія – 1973) – український вчений-анатом, лімфолог. Праці (понад 60) присвячені дослідженню лімфатичної системи, вивченню будови центральної нервової системи, питанням тератології, методиці викладання анатомії та її історії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі