chrome firefox opera safari iexplorer

Проект Марти Погорілої та Pazza Pennello «Я люблю тебе, Енді Ворхол! »

Дата події:22 лютого 2012 о 19:00
Місце події:Мистецький простір 365 (Костянтинівська, 63/12)
Більше про подію:

Ми вшановуємо пам'ять про світлу голову, що підштовхнула світ у велетенський каньйон масової культури, подарувала ідеальну форму Кока-коли та моду на підкрашування реальності, вселила віру у американську мрію стати зіркою за 15 хвилин.

Ми митці ХХІ століття схиляємо голову у хвилині мовчання в ім’я нашого земляка…

Презентуємо проект Марти Погорілої та Pazza Pennello «Я люблю тебе, Енді Ворхол»!

Це серія портретів Енді в компанії образів-символів продуктів масового споживання, які довели свою популярність і, відповідно, життєздатність.

22 лютого 2012 буде рівно 25 років з дня смерті Енді Ворхола. Чверть століття без художника, що вплинув на становлення поп-арту і світові тенденції в мистецтві.

Чверть століття з художником, який своєю творчістю і «життям після смерті» поставив під сумнів автентичність оригіналу в порівнянні з копією. Продюсер, дизайнер, письменник, колекціонер, видавець журналів і кінорежисер, Ворхол залишив незабутній слід в повсякденному житті сучасного суспільства.

До проекту Марти Погорілої та Pazza Pennello доєдналася творча група Мистецького простору 365 із паралельною програмою:

ФАБРИКА ім. Енді

Куратори: Людмила Ничай, Саша Павловська

Поправка 1. Найміцніший наркотик – кава і сигарети, вхід вільний для творців та глядачів
Принцип вседозволеності. На фабриці вам буде дозволено творити все що вмієте та хочете, без псування простору.

Поправка 2. Переступаючи поріг ФАБРИКИ ви погоджуєтесь з усіма правами на зйомку та розповсюдження ваших зображень Фабрикою. Картини створені на фабриці стають власністю фабрики. Кожен бажаючий створити шедевр, має можливість домалювати по видрукуваних зображеннях, людей, предметів, власним почерком, способом, матеріалом.

Роботи будуть виставлені на продаж.

Під час проекту відбуватимуться зйомки фільму, в якому ви можете взяти участь. Фільм буде презентовано по закінченню проекту.

Фото – Діма Нєврєдімов, Владислав Дмитрів

Графіка – Сергій Погребиський, Валерія Тарасенко

Фотостилізації на тему Енді та Ідді Седжвік – Григорій Руденко, Саша Павловська

2 жовтня

Інші дати
2 жовтня відзначають:
  • Міжнародний день соціального педагога.
  • Міжнародний день ненасильства.
Розгорнути
Богдан Стельмах 
1943 – український поет. Його вірші «Перший сніг», «Пшеничне перевесло», «Колиска вітру», «Запроси мене у сни», «Тільки раз цвіте любов» з музикою Івасюка й Білозіра стали загальнонаціональними шлягерами у виконанні гуртів Ватра, Океан Ельзи та Плач Єремії, виконавців Руслани й Олександра Пономарьова, Софії Ротару і Василя Зінкевича.
Розгорнути
Михайло Жук
1883 – український живописець, майстер станкової грамоти та кераміки. Автор робіт «Дівчина в кріслі», «Гуцул», «Портрет батька», хрестоматійних портретів М. Вороного, Г Нарбута, О. Мурашка.
Розгорнути
Михайло Іванов
1871 – український учений-тваринник, педагог, засновник експериментальних зоотехнічних станцій у заповіднику Асканія-Нова.
Розгорнути
Народився Йосип Бокшай
(1891, с. Кобилецька Поляна Закарпатської області. - 1975) - український живописець, майстер пейзажу. Спільно з А. Ерделі вперше на Закарпатті організував художню школу. Автор картин "Озеро в горах", "Синевир", "Полонина Рівна", "Зустріч на полонині"
Розгорнути
Народився Денис Січинський
(1865 - 1909) – композитор і хоровий диригент, перший професор музики у Галичині, музично-громадський діяч, педагог.
Розгорнути
Народився Іван Багряний
(1907 – 1963), український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч. Автор романів «Сад Гетсиманський», «Тигролови», поеми «Гуляй-Поле». Лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка (посмертно).
«Перейшов усі світи я — Є прекрасних мов багато, Але п е р ш о ю, як Мати, Серед мов одна лиш ти є. Ти велична і проста. Ти стара і вічно нова. Ти могутня, р і д н а м о в о ! Мово — пісня колискова. Мова — м а т е р і у с т а.» («Рідна Мова», 1937)
Розгорнути