chrome firefox opera safari iexplorer

Проект Марти Погорілої та Pazza Pennello «Я люблю тебе, Енді Ворхол! »

Дата події:22 лютого 2012 о 19:00
Місце події:Мистецький простір 365 (Костянтинівська, 63/12)
Більше про подію:

Ми вшановуємо пам'ять про світлу голову, що підштовхнула світ у велетенський каньйон масової культури, подарувала ідеальну форму Кока-коли та моду на підкрашування реальності, вселила віру у американську мрію стати зіркою за 15 хвилин.

Ми митці ХХІ століття схиляємо голову у хвилині мовчання в ім’я нашого земляка…

Презентуємо проект Марти Погорілої та Pazza Pennello «Я люблю тебе, Енді Ворхол»!

Це серія портретів Енді в компанії образів-символів продуктів масового споживання, які довели свою популярність і, відповідно, життєздатність.

22 лютого 2012 буде рівно 25 років з дня смерті Енді Ворхола. Чверть століття без художника, що вплинув на становлення поп-арту і світові тенденції в мистецтві.

Чверть століття з художником, який своєю творчістю і «життям після смерті» поставив під сумнів автентичність оригіналу в порівнянні з копією. Продюсер, дизайнер, письменник, колекціонер, видавець журналів і кінорежисер, Ворхол залишив незабутній слід в повсякденному житті сучасного суспільства.

До проекту Марти Погорілої та Pazza Pennello доєдналася творча група Мистецького простору 365 із паралельною програмою:

ФАБРИКА ім. Енді

Куратори: Людмила Ничай, Саша Павловська

Поправка 1. Найміцніший наркотик – кава і сигарети, вхід вільний для творців та глядачів
Принцип вседозволеності. На фабриці вам буде дозволено творити все що вмієте та хочете, без псування простору.

Поправка 2. Переступаючи поріг ФАБРИКИ ви погоджуєтесь з усіма правами на зйомку та розповсюдження ваших зображень Фабрикою. Картини створені на фабриці стають власністю фабрики. Кожен бажаючий створити шедевр, має можливість домалювати по видрукуваних зображеннях, людей, предметів, власним почерком, способом, матеріалом.

Роботи будуть виставлені на продаж.

Під час проекту відбуватимуться зйомки фільму, в якому ви можете взяти участь. Фільм буде презентовано по закінченню проекту.

Фото – Діма Нєврєдімов, Владислав Дмитрів

Графіка – Сергій Погребиський, Валерія Тарасенко

Фотостилізації на тему Енді та Ідді Седжвік – Григорій Руденко, Саша Павловська

2 липня

Інші дати
Ольга Олійник
1925 – український радянський математик. Перша радянська жінка, котра у 29 років стала доктором фізико-математичних наук.
Розгорнути
Володимир Правдич-Немінський 
1879 – український фізіолог, електрофізіолог, нейрохімік. Уперше зареєстрував електричну активність головного мозку тварини та класифікував записані хвилі (нині це називають електроенцефалограмою).
Розгорнути
Народився Володимир Александров
(1825, с. Бугаївка, Харківська область – 1894) – український письменник, музикант, фольклорист, краєзнавець, доктор медицини. Автор оперети «За Немань іду», збірок поезій та перекладів, зібрав та опублікував «Народний пісенник з найкращих українських пісень».  
Ти несись, мій спів, з мольбою, В небо відлітай. І на тихую розмову Вийди, мила в гай. А в гаю гримить, стихає Пісня солов'я, Тож він милу викликає, Молить, як і я. (Володимир Александров)
Розгорнути
Народився Михайло Спіров
(1892, Росія – 1973) – український вчений-анатом, лімфолог. Праці (понад 60) присвячені дослідженню лімфатичної системи, вивченню будови центральної нервової системи, питанням тератології, методиці викладання анатомії та її історії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі