chrome firefox opera safari iexplorer

Програма заходів до Великодніх свят у Львові

Дата події:13-17 квітня 2012 р.
Місце події:м. Львів
Більше про подію:

13 квітня, відбудеться майстер-клас з розпису писанок на вул. Галицькій, а 15-17 квітня на святкування Великодня запрошують у Шевченківський гай.

Нагадаємо, з 7 квітня до 13 травня у Львові також триває Великодній ярмарок. Торгівля в рамках Великоднього ярмарку проходить у робочі дні – з 11.00 год. до 22.00 год., у святкові та вихідні дні – з 10.00 год. до 23.00 год.

Як зазначив директор ТзОВ «Львівські Ярмарки» Ігор Фіняк, буде обмежено торгівлю на період великих богослужінь у церквах. Зокрема у Великодню п’ятницю торгівля триватиме до 13.00 год і на сам Великдень ярмарок розпочне роботу о 12.00 год.

Участь в ярмарку беруть: народні майстри, приватні підприємці та організації, зокрема майстри народного промислу, писанкарі, гончарі, різьбярі, майстри художніх виробів зі скла, шкіри, бісеру, металу, а також кондитери, ресторатори.

Відповідно до розпорядження міського голови Львова Андрія Садового від 10.04.2012 р. № 124, затверджена програма, що передбачає такі загальноміські культурні заходи до Великодніх свят.

13 квітня відбудеться майстер-клас з розпису писанок у рамках ІІ Фестивалю писанок у Львові.

15 квітня – акція «Великодні гаївки», що відбудеться в Музеї народної архітектури і побуту (вул. Чернеча Гора, 1) з 12.00 год. до 17.00 год.

15-17 квітня у Львові – фестини «Велика гаївка» в Музеї народної архітектури і побуту «Шевченківський гай» (вул. Чернеча Гора, 1).

2 липня

Інші дати
Ольга Олійник
1925 – український радянський математик. Перша радянська жінка, котра у 29 років стала доктором фізико-математичних наук.
Розгорнути
Володимир Правдич-Немінський 
1879 – український фізіолог, електрофізіолог, нейрохімік. Уперше зареєстрував електричну активність головного мозку тварини та класифікував записані хвилі (нині це називають електроенцефалограмою).
Розгорнути
Народився Володимир Александров
(1825, с. Бугаївка, Харківська область – 1894) – український письменник, музикант, фольклорист, краєзнавець, доктор медицини. Автор оперети «За Немань іду», збірок поезій та перекладів, зібрав та опублікував «Народний пісенник з найкращих українських пісень».  
Ти несись, мій спів, з мольбою, В небо відлітай. І на тихую розмову Вийди, мила в гай. А в гаю гримить, стихає Пісня солов'я, Тож він милу викликає, Молить, як і я. (Володимир Александров)
Розгорнути
Народився Михайло Спіров
(1892, Росія – 1973) – український вчений-анатом, лімфолог. Праці (понад 60) присвячені дослідженню лімфатичної системи, вивченню будови центральної нервової системи, питанням тератології, методиці викладання анатомії та її історії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі