chrome firefox opera safari iexplorer

Розмалюй смітник для рідного міста

Дата події:12-23 березня 2012 р.
Місце події:
Більше про подію:

Розмалюй смітник для рідного міста – і буде тобі Екофан!

Чи потрібні смітники Львівським паркам – звичайно! А ще краще – якщо ці смітники будуть оригінальні, веселі і яскраві!

Відчуваєш у собі творчі сили і хочеш, щоб усі дізналися про твій талант? Тоді можливо саме Тобі вдасться створити неповторний дизайн для наших смітничків, завдяки яким рідний Львів стане не лише чистішим, а й яскравішим! Пам’ятай, усе починається з малого!

З 12 до 23 березня 2012 року всі охочі можуть приєднатися до проекту, стати екофаном і розробити один або декілька дизайнів смітників. Після цього його потрібно додати до альбому групи: http://vk.com/album-30575520_154254851, вказавши місто Львів. Організатори проекту за участі капітана команди Оксани Микитки визначать найкращі дизайни смітників, що згодом прикрасять парк міста Львова.

Дизайни мають бути без дрібних деталей (для можливості створення трафарету за ескізом малюнка) та у стилі Екофан (кольори, логотипи, окремі елементи). Дизайн може бути намальований як від руки, так і в дизайнерській програмі. Під час встановлення смітників у парку Львова екофани наноситимуть малюнки водостійкими фарбами безпосередньо на смітники.

Кожен охочий має чудову нагоду вкотре допомогти рідному Львову своєю творчою фантазією отримати ґрант на реалізацію екологічного проекту, довести свою небайдужість до чистоти і краси міста, облагодити парк новими смітниками з власними дизайнами і долучитися до активної підготовки Львова до чемпіонату УЄФА ЄВРО — 2012™. Отож, інтегруй з ідеями Екофану – і, можливо, саме Твій дизайн прикрасить смітники Львова.

3 червня

Інші дати
Народився Євген Петрушевич
(1863, м.Буськ, Львівська область – 1940), український громадсько-політичний діяч, президент Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР).
«…вже нині рекламуємо для себе нічо инше, як найсвятіше для кожного народу право на злученнє всіх українських земель в одну українську независиму державу і домагаємось прилучення всіх українських земель австро-угорської монархії до української держави». (Євген Петрушевич)
Розгорнути
Народився Костянтин Степанков
(1928, с. Печеськи, Хмельницька область – 2004) - український актор. Народний артист СРСР, лауреат Державної премії України імені О.Довженка.  
Розгорнути